Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kisfiúnak jó ajándék,...

2 éves kisfiúnak jó ajándék, karácsonyra a tanulo laptop? Fogja érdekelni, vagy még kicsi hozzá?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó neki, kicsi hozzá.
2011. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jó, kicsi még hozzá. Az én fiam 2,5 évesen kapott, tavaly, egyáltalán nem tudta használni, igazán még most sem, pedig már sokkal ügyesebb, okosabb, mint egy éve.
2011. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én első fiam 1,5 évesen kapott, és nagyon szerette. Állatok és tárgyak voltak rajta, amit ha megnyom megmondta, hogy mi van a képen és hangot adott. Vissza is kérdezett, hogy hol van ez az, és mi minek a hangja. Neki valót kell venni és élvezni fogja. A kicsi most 1 évesen kapott egy ficher price-at, amit már most szeret nyomogatni és élvezi a zenéket rajta.
2011. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!