Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek a 20 hónap körüli...

Mit vesztek a 20 hónap körüli babátoknak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, uncsi a kérdés, de szívesen merítenék ötleteket!:)

Én vettem már ezt-azt! De még szeretnék valamit venni a fiacskámnak, de tanácstalan vagyok...

Ti mit vesztek? Vagy a nagyszülőktől, rokonoktól, mit kértetek?

Köszi!:)


2011. dec. 6. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is 20 hónapos.

Tőlünk(anya,apa) kap egy kismotort és egy teknős éjszakai fényt:

[link]


Mamától,papától legót és kis asztalt kisszékkel:)

2011. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

22 honapos lesz karacsonykor a kisfiam es mi a kovetkezoket vettuk neki:


Lego Duplo rendorseg

[link]


Play doh gyurma szett amihez van 50 db. forma, vago, nyomo...

[link]


Tomy aqua draw lap/szonyeg: [link]


Meg egy nagyobb dompert szeretnenk neki venni mert imadja az autokat csak meg korul kell neznunk.

Edesanyamektol kapja a lego duplo tuzoltosagot meg 2 mesekonyvet. A rokonoktol meglepetes lesz ugyhogy meg nem tudom.


Ez attol is fugg mit szeret a babad. Nallunk a lego duplo nagyon bejott mert van egy alaltkertunk es egy csoves golyos duplo szettunk. Sokat jatszik vele a kisfiam igy ezert is gondokodtunk ebbe. Szereti nagyon a rendor autokat es a tuzolto autot (barmit ami szirenazik) igy bovitjuk a keszletet. Rajzolni is szeret ezert kapja a tomy rajz szonyeget mert ezzel legalabb nem rajzol ossze mindent. A tollak vizzel vannak toltve es csak a szonyegen latszanak mashol csak vizet hagy maga utan ami felszarad. A gyurmat azert vettuk neki, hogy kozosen tudjunk majd alkotni valamit es kezugyesseg fejleszto.

2011. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ert,Tomy rajzszonyeg,ez hol kaphato?
2011. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!