Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megveszitek a boltban a...

Ti megveszitek a boltban a babátoknak az ebédnek valót? Arra gondolok, hogy ha már ehet ezt azt, de nincs kert, vagy nincs eltéve a mélyhűtőbe saját termelésű cékla, vagy burgonya, akkor megveszitek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok lökött..tudom úgy tűnhet, hisz aki panelban lakik annak nincs kertje, így saját termesztésű dolgai sincsenek. De az anyósommal ez örök vita tárgya, ugyanis (mi kerteben lakunk)nincs több cékla olyan ami a miénk. Ezért gondoltam egy merészet, hogy veszek a boltban. Anyósom erre majdnem máglyára dobott, hogy háthülyevagyokén? Nincs saját cékla, akkor a gyerek nem eszik céklát. Bótba' nem veszünk, mert az trágyázott. Na de ezzel az erővel a gyerekem egész télen burgonyát fog enni, mert nincs itthon semmi ami a "miénk" lenne. Pláne, hogy én nem vagyok az a gazdasszony típus akinek kiskertje csirkéje disznaja van:-)

Szóval nem vagyok eszement, csak megnyugtatásra vágyom, hogy nem csak én vásárolok a boltban:-))


2011. dec. 11. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Panel :) - mindent a sparban veszek meg a piacon...

Mondd meg anyósodnak, hogy még élünk :)

Azt se tudom, mi fán terem a cékla, ha nem a sparban van a polcon, fel sem ismerem, életemben nem laktam kertes házban...

2011. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. Szinte egész évben a boltban vesszük a zöldséget, gyümölcsöt, mert nekünk nincs saját termesztésű. Piac meg csak hétvégén van, de ott is a legtöbben bolti zöldséget árulnak, és drágább is...
2011. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kertesben lakom mégse termesztek. Mondjuk banánt, narancsot nem is tudnék.Szerintem a többség üzletben veszi.Akik a piacon árulnak azok is vegyszerezik, mert tönkremenne az áru ha nem, tiszta kukac stb. lenne.
2011. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alinaaa ***** válasza:
100%

Nekem van kertem, de már nincs belőle semmi. Csak annyit ültettem, hogy akkor legyen. Almafa is még csak nődögél, akkor ne egyen almát?

Szerintem az emberek többsége üzletbe veszi meg. Persze ha van saját az más téma, de ha nincs?

2011. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igyekszem piacon vásárolni, dehát van, amit csak a boltban lehet megvenni. Persze, hogy megveszem, a változatos étkezés nagyon fontos.
2011. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi kertesben lakunk és még sem termesztünk semmit. A szüleim kis kertjében ami terem abból adok a babámnak, főleg a sok gyümölcsből, amit anyukám lefagyasztott, de ezek mellett megveszem neki a bolti, piaci zöldséget, gyümölcsöt. Ennyi erővel ne éljünk, mert már a levegővétel is káros ebben a szmogos világban.
2011. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet a válaszokért, és azrt is, hogy nem néztetek teljesen hülyének:-))
2011. dec. 11. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, az elején csak a piacon vásároltam, illetve anyósom biozöldségeiből evett a kertből. De ha nincs kert se meg szezon se, akkor bizony megveszem a multiban is. De a hozzátáplálás elején jobban figyeltem az ilyesmire, mint most két évesen.
2011. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!