Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Burgonya kérdés? Hogyan...

Burgonya kérdés? Hogyan szoktátok elkészíteni?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást, már egy hónapja rendíthetetlenül eszünk gyümit, most jönne a főzelék. Csak az a baj, hogy burgonyát simán nem szereti. Almával kevertem, de úgy meg nem igazi főzelék.
2011. máj. 19. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne igazi főzelék? Nyugodtan keverheted bármivel, mivel nem habarással/rántással készíted az ételét, hanem krumplival sűríted. Én főztem neki almát-krumplival, répát krumplival.
2011. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A babák általában imádják a főtt almát-főtt krumplival.

Ekkor már ettek az enyémek paradicsomos krumplit,zöldborsósat, rizst borsóval... (ezeket már 4 hónapos kortól lehet adni.)

Ha tudnám,mennyi idős a kicsi,akkor még tudnék írni- de nézz körbe a boltok polcain,én onnan szedtem az ötleteket.

2011. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Lehagytam! Most leszünk 5 hónaposak.
2011. máj. 19. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem ette meg a natúr krumplit.Mondta a védőnőm,hogy keverjek bele tápszert,hát úgy sem ette.

Aztán főztem hozzá répát,ette mint kacsa a nokedlit:)))

Az almát is ette krumplival.Én csináltam úgy is,hogy a főtt krumplival összeturmixoltam a "nyers" almát,de úgy is csináltam,hogy megfőztem a krumplival együtt.Mind a két variációt szerette.

2011. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha betölti az 5 hónapot,akkor már a husilevesből szedhetsz ki Neki egy kis csirke husit. Az enyémek imádták:) kis lével,zöldségekkel összeturmixoltam a husit. Elég sokat kellett belőle csinálnom:) 5 hónaposan már a körtét is eheti,gesztenyepürét,őszibarack,kelkáposzta. -most így hirtelen ennyi jut az eszembe-ja,és a gyümikhez már keverhetsz egy kis darált háztartási kekszet is.
2011. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!