Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell itthon az első...

Mikor kell itthon az első adag Konakiont beadni a babának? Két hetes korban?

Figyelt kérdés

2011. dec. 11. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
én 1 hónapos korában adtam be
2011. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ,ma egy hónapos a lánykám és ma kapta az elsőt.
2011. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy 2 hetes korában adjam az elsőt, aztán 4 hetente a többit, tehát a következőt 5 hetesen. Kérdezd meg szerintem a védőnődet, mert mindenki mást fog mondani.
2011. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 hónapos korban. Mivel ugye ezt az anyatejes babáknak kell adni és én csak 1 hónapig tudtam a fiamat szoptatni, így ő nem is kapott.
2011. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekünk a doki azt mondta, hogy 8 naposan, utána havonta. Így is tettünk.
2011. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néhány évvel ezelött még az volt az általános, hogy kéthetes kortól hetente kellett adni, de aztán változott az ajánlás havonta egyre, így valamelyik gyerekorvos továbbra is kéthetesen kezdi, de már csak havonta egyet, valamelyik meg 1 hónapos korban kezdi és havonta egyet ad. Kérdezd meg a gyerekorvost, vagy a védőnőt.
2011. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nekünk így már 4 hónapos korában elfogyott.
2011. dec. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!