Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet rá esély, hogy a későbbi...

Lehet rá esély, hogy a későbbi katonák is fürgék voltak? Az első "adag" sajnos félre ment.

Figyelt kérdés
A ciklus hu szerint holnap lesz pém, de nekem tegnap volt olyan görcsölésem, ami pékor szokott lenni, meg volt tojásfehérjés nyák is. Vasárnap óta nem voltunk együtt a párommal, azért hogy pé idejére erősek legyenek a katonák. Tegnap este szeretkeztünk is, csak Ő "szegénykém" már annyira be volt indulva, hogy éppen akkor ment el, amikor nem volt bennem, de a második adag már jó helyre ment. Mit gondoltok, ugrott ez a hónap is? Már 1 éve szeretnénk babát.
2009. jún. 19. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden adag spermiumban, vannak életképes katonàk! :) Nekik 3 fàzisban történik az érés, és minden adagban van mind a 3bol! Bàr nem annyi, mint mikor 3 napig érleli, de van! Van még esély! Làbadat feltetted a falra?
2009. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egy kicsit megnyugodtunk. A lábamat nem tettem a falra, hanem párnát a fenekem alá + nyugton maradtam egy fél órára, nem keltem fel egyáltalán. Nektek van már babátok?
2009. jún. 19. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egy januàrban, de sajnos elhalt! 2 honapja probàlkozunk ujra, eddig sikertelenül! Majd most sikerül! :)
2009. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!