Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakran és sokat bukós babátok...

Gyakran és sokat bukós babátokat tisztába teszitek, ha szopi alatt vagy után kakil be?

Figyelt kérdés
kisfiam rend szerint szopi után vagy közben kakil be..ha egyből tisztába teszem kibukik mindent..ha hagyom kicsípi a fenekét...
2011. dec. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Anno én úgy csináltam, hogy büfiztettem 10-15 max 20 percig és utána lefektettem a pelenkázóasztalra. Ott vártam még 1-2 percet lesben. :)))

Ezután lehámoztam a ruhát róla és nagyon minimálisan megemeltem a popsiját, hogy arrébb húzzam a ruháját, majd a pelenkacserélnél ismét. Úgy voltam vele, hogy inkább tartson 10 percig a pelenkázás, mint kapkodjak és rosszabb legyen a helyzet.


Egyébként ilyenkor (amíg sokat bukik) célszerű olyan ruhát ráadni, amit nagyon könnyű levenni róla, ha úgy adódik!

2011. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindig evés előtt pelenkázom, ha kaki lenne közben, akkor úgy ahogy az első írta:)

De nem szokott, csak reggel:)

2011. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az én babám anyatejes, napi min. 5x kakil, de inkább többször. 5 hónapos. Ő is bukós, de szopi, büfi után 1 órával is képes rá. Szóval nekem mindegy, hogy várok-e. Én is úgy szoktam, hogy óvatosan, lassan mozgatom. Meg teszek rá előkét, és akkor nem kell mindig átöltöztetni, ha bukik.
2011. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Nem lenne jó, ha a kaki kicsípné a fenekét.
2011. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez enyém mostmár "nagy", 11 hónapos. Ő is mindig evés közben kakilt. Mi úgy csináltuk, hogy büfi után még vártunk 2-3 percet, de ő nagyon rosszul viselte a kakát a pelusban... :))

A pelenkázásnál meg az volt a trükk, hogy ilyenkor nem emeltem meg a popsiját, hanem vagy az oldalára fordítottam és úgy is tökéletesen hozzáfértem mindenhez, vagy rosszabb esetben a hóna alá nyúltam, felvettem és irány a csap. :)))

2011. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!