Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor teszitek tisztába...

Mikor teszitek tisztába babátokat ha nem kakált? Úgy értem mennyire hagyjátok megtelni a pelust pisivel mielőtt kicserélitek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Reggel 7körül ébredés után

Délelőtti séta előtt olyan 11kor.

Ha kevésnek érzem a pisit, akkor csak a délutáni ébredés után, olyan 16kor, ha sok, akkor 14 órai altatásnál.

Fürdetésnél kapja az éjszakait 19körül

9hónapos.

Kakit azonnal.

2011. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb 3 óránként szopizott, így én féléves koráig tuti minden szopi előtt tisztába tettem, csak délután nemmert akkor kakilt szopi alatt, és azt megvártuk!


Aztán 1 éves kora körülmár csak napi 3-4 pelust használtunk, mert nagyon keveset pisilt, és így volt kényelmes neki!


Most meg már csak éjjelre van pelenka 19 hós korától! :)

2011. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ébredés után, a reggeli öltözésnél van az első csere, utána az étkezések előtt, kb. három óránként.

Ha közben kaki miatt cserélem, akkor onnantól 2-3 óra múlva cserélek.

Ha 2-3 óra alatt túltelítődik a pelus, érdemes nagyobb méretre váltani.

Éjszaka csak végszükség esetén cserélek.

2011. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ránésére látszik, hogy mikor van tele, akkor cserélem. De legtöbbször a kaki megoldja ezt a kérdést :)
2011. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Mikor felebred kicserelem,aztan ebed elott,uzsonna elott es furdesnel ismet.Ha kakal akkor azonnal, felteve ha idoben eszrevesszuk.11honapos.
2011. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig 3 óránként cseréltem minden etetés előtt, éjszaka is. Aztán először elhagytam az éjszakai peluscserét, majd később nappal is ritkítottam. Most 4-5 óránként cserélem. Először 8-9 körül, és utoljára fél 9kor fürdés után.
2011. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!