Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlacból egy nap mennyit...

A Sinlacból egy nap mennyit lehet adni? Nekem 200 ml-t írt a doki.

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora babának?
2011. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én naponta 1x adok neki,uzsonnára. 4hós kora óta,mindjárt 6 hós. Mi legfeljebb 100ml-t eszik meg kanállal. Nálunk tejérzékenység miatt írta fel a doki a Milumil Pregomin mellé.
2011. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9 hós. többet is adhatok neki? más tejalapút sajnos nem eszik, elfogyott az anyatej két napja
2011. dec. 12. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:
persze,nyugodtan adhatsz neki többet,az enyém 12 hónapos 180-200ml vízzel kevert sinlac-ot eszik uzsira,de keverheted neki gyümivel is!
2011. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nincs anyatej akkor le kell menni a dokihoz tápszert íratni.

ha azért kap sinlacot mert tej-allergiás akkor annak megfelelően kap majd tápszert (pepti azt hiszem)

sajnos arra nem jó, hogy kiváltsd vele a tejalapú étkezéseket. ha 1-2 hétig nem szabadna kapnia tejet akkor az oké, de így...

2011. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólónak!

a sinlac nem helyettesíti az anyatejet,ez nem tej alapú pép,ez csak sima pép!


első voltam!

2011. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!