Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép=tejpép? Ha kapott a...

Tejpép=tejpép? Ha kapott a kisbabám boltban vásárolt tejpépet (banánosat) és most írt fel neki a doki milumil-os vaniliást, azt is kell kostóltatni? Vagy mivel már evett tejpépet így adhatom neki azonnal?

Figyelt kérdés
És mikor érdemes adni a tejépet? Délelőtt vagy inkább délután?
2011. dec. 9. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem kóstoltattam újra amikor másik ízt vettem neki.

Szerintem este célszerűbb adni az utolsó szopi/tápszer előtti étkezésnél.

2011. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi Moira:-)
2011. dec. 9. 17:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Most volt nálunk a vésőnő, délután, ő azt mondta: délelőtt gyümi, délben a főzelék/zöldség, és uzsira a tejpép. Reggel-este tápszer/anyatej.
2011. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

:D vésőnő

Szóval a védőnő!!:DXD

2011. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

vésőnő? :-DDDD

Oké, köszi köszi.

2011. dec. 9. 18:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem merek még adni neki kettő alkalommal bébipapit, csak tízóraira. Ő 6 hónapos, de még nem váltotta ki a tízórait sem. Hol van kedve kanalazni, hol nincs. Ezért vettem megint ezt a tejpépet, ezt mindig olyan szivesen ette, hátha megint megjön a kanalazáshoz a kedve. Gondoltam én. Na aztán majd meglátjuk:-)
2011. dec. 9. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:

A vésőnős vagyok:)


Szóval: mi is ott járunk még, hogy délelőtt új íz (sütőtök, alma amit ismer + a szilva,de attól kipattogott): Ma répát ettünk.

A többi még nálunk tápszer, délutánonként van amikor megeszi a tejpépet, van amikor nem. Vsz neki sincs kedve mindig kanalazni:)


Csak megkérdeztem a védőnőt, ha már itt volt, hadd tudjam, mit is kéne lassan kialakítani.

2011. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, én kicsit bajban vagyok, mert amit szivesen eszik az a sötőtök, sárgarépa. Ezeken kivül nem nagyon akar mást enni, de az én 'vésőnőm' rám hozta a frászt, hogy be fog sárgulni a gyerek a sok karotintól. Na erre mint az őrült forgószél kezdtem neki adni más kajákat pl, cékla burgonya, csirkehús. Semelyiket nem szívesen eszi, ma délelőtt alma-őszi-banán-osat kapott, alifg evett belőle. Tegnap viszont a tejpépet szinte mind megette. Nehéz ügy ez...:-))
2011. dec. 10. 10:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Sötőtök az persze sütőtök akar lenni:-D
2011. dec. 10. 10:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is sok sárgarépát adtam a kislányomnak, mert imádja és a nózija olyan sárga lett. :) Most kicsit szüneteltetjük a répát.
2011. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!