Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora játékokat hagyhatok elöl?

Mekkora játékokat hagyhatok elöl?

Figyelt kérdés

Van 4 évesem és 8 hónaposom. A nagynak nyilván vannak már mindenféle játékai, pl van neki fa építőkockája, duplója, megablockja, kisautói. Nyilván ami olyan pici, hogy tuti lenyelhető, mint a kinderfigurák darabkái, vagy pici puzzle darabok, üveggolyók, tüskedugdosó, dobókocka, rég elraktam a nappaliba felső szekrénybe, a nagy az asztalnál játszik vele és ha már nem, elrakom.

de a fakocka vagy a matchbox? az akkora kb mint egy cumi, mit merjek elölhagyni?


(kicsit off: azokhoz, akiknek kisebb a nagytesó mint hogy megértse, miért nem hagyjuk elöl a játékot, hogy oldottátok meg? :)))


2011. dec. 12. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Közel annyi a korkülönbség mint nálatok.Én minden játékot a polcon tartok ami a nagyé.A földön elérhető közelségben voltak a kicsi játékai.Ha a nagyobb játszani akart akkor nem abban a szobában tette.Mert én is előhagytam a fakockát,és lerágta róla a festéket:)Az autókból is ami nagyobb csak azt.Mostmár a kicsi is 2 éves lesz ugyhogy egy emelettel még fejjebb pakoltunk,lent vannak a kicsi,fentebb a nagy játékai.Nekem a nagyobb lány,és nálunk is gyöngyök üveggolyók,ceruzák ilyesmik még veszélyesek.
2011. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 21 hónap van a fiúk között én elraktam a nagy kemény játékait(fakocka stb..) míg a kicsi nagyon kicsi volt.
2011. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ami egy komodói varánusznál nagyobb, de nem kisebb mint egy jól kifejlett törpehörcsög.
2011. dec. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
babakerítés.com
2011. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!