Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tünetei a tejfehérje,...

Mik a tünetei a tejfehérje, egyéb tej allergiának? Honnan tudom, ha a babám allergiás rá? Hasmenés mindig van? 11 hós

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 15:47
 1/2 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy amikor pici volt, egy ideig voltak piros pettyek a szája körül, ki volt pirosodva, ott volt hetekig, azt hittük a férjemmel, hogy csak a nyála miatt van. Ez elmúlt, azóta ilyen nincsen, viszont egy kis piros, nagyobb volt kialakult a lábán, és nem múlik el.


mi van, ha allergiás rá, csak nem vettük észre? Emiatt a piros pont miatt elgondolkoztam és nem tudom, hogy mit csináljak, mert normálisan étkezik, nincs hasmenése, nem hány, és mivel izgő-mozgó, néha ennyit, néha annyit hízik. Kap már mindent, túrót, kefirt, banános tejpépet, néha tápszert gyümölcsbe.


szerintetek?

lehet ekcéma lenne vagy pikkelysömör. A folt ki van dudorodva, nem nagy, nem csúnya, csak nem múlik el.

2011. dec. 12. 15:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ekcéma nem dudorodik, de orvosnak kéne látnia. Ha ekcéma, biztos, hogy valamilyen ételre allergiás.

Nálunk tejallergia tünetei voltak: lágy széklet, ekcéma, hasfájás, puffadás, és végül vérpöttyök a székletben. Nem mindig jelentkezik mindegyik, és valakinek piros pöttyös kiütések jönnek ki, ez változó. Vesd fel a dokidnak, hogy megfordult a fejedben, nézze meg a foltot, és majd ő megállapítja, ha az a gyanú.

2011. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!