Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás idején...

Szeparációs szorongás idején milyen időközönként kelt éjjel a babád?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fél óra, óra. Már nagyon hulla vagyok.....
2011. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nálunk is óránként... Kész vagyok!!

Meddig tart ez?

2011. dec. 12. 16:15
 3/13 xStefix ***** válasza:
57%
Nem volt lényeges változás, mert együtt aludtunk. De ez nem azt jelenti, hogy ugyanannyiszor, mint előtte, mert 11 hótól átaludta az éjjelt. Azért nem ébredt fel később se (jóval) gyakrabban, mert tudta, hogy ott vagyok mellette és nem volt miért keresnie.
2011. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ma nekem is megdőltek az elveim: nem akartam magam mellé venni őt, de ma hajnalban megszegtem. Tény, hogy úgy aludt, mint a bunda, de ebből nem szeretnék rendszert.
2011. dec. 12. 17:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi idős a babád? Lehet, hogy nálunk is ez az oka a két óránkénti ébredésnek :-( Fiam 14 hónapos. Nappal is megnyilvánul valamiben?
2011. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pont ma 9 hónapos. Múlt héten még ő is 2 - 2,5 óránként kelt, de ez az idő egyre jobban szűkül. :(

Nappal nem gáz, bár mindig követ a szemével, ha más ölében van. + követ, mint egy kiskutya.


15. hónap környékén is van egy szeparációs szorongás!

2011. dec. 12. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok, 9,5 hós, anyatejes, szopik éjjel-nappal, mellettem alszik kezdetektől, mégis ez van már 2 hónapja.
2011. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mondjuk a lányom már önállóan áll, sétálgat a bútorok mellett, mászik 2,5 hónapja. Lehet, ez is a baja.
2011. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 xStefix ***** válasza:
100%

Persze, a mozgásfejlődés is bekavarhat! Meg a fogzás... Szóval valahol sokkal "normálisabb", de legalábbis gyakoribb az, ha kelnek, mint az, ha nem. ;)


Nemtom, mi szerencsések voltunk/vagyunk alvás terén, csak az őrlőknél volt nálunk többszöri éjszakázás, de az szerencsére gyorsan átment. Két kezem is elég, hogy hányszor kellett folyamatosan kelnem hozzá. :) Meghát hogy mellettem volt, sokkal egyszerűbb.

2011. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mellettem is mellettem alszik, de sokszor felkel így is, csak azért is, hogy megfogja a mellem vagy cicizzen egyet :)

mondjuk tény, ált. nem kelek fel rá, nem olyan fárasztó, mint átjárkálni egy másik szobába.

nálunk is 1,5-2 óránként kelt és kb. 3 hónapig tartott.

2011. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!