Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás, hogy...

Szeparációs szorongás, hogy kezeltétek, kezelitek? Meddig tart?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek a szobából üvölt, ma egész nap nyűgös volt. Lassan aludni sem tud nélkülem, az éjszakáink katasztrofálisak és nappal sem alszik az ágyában. teljesen kiakaszt már. Most lesz 9 hós.
2011. nov. 29. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs rá különleges kezelési mód, egyszerűen sok szeretet, türelem, babusgatás. Ilyenkor tedd félre addig a házimunkát, hiszen rád van szüksége. Tudom hogy nehéz...

Nálunk egy -két hét volt

2011. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta.
2011. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az előttem szólokhoz!Ez egy normális folyamat nálluk!Ha most türelmes vagy vele és megadod neki a közelséged akkor hidd el sokkal hamarabb lecseng mint gondolnád mert akkor tudja magát biztonságban a baba mert tudja,hogy anyára mindíg lehet számítani!

Tényleg próbáld most úgy tervezni a napod,hogy a házimunkát minimalizáld!

Majd 18 évesen mikor ellök az utcán mert"Anya ciki vagy!!""akkor meg visszasírod ezt a bújós,ragaszkodós időszakot!!

2011. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!

Még egy kis infó:

[link]

2011. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bea~ válasza:

Teljesen kiakaszt???

Hogy lehet ilyet írni egy 9hós babára?Az anyjára lenne szüksége,hogy odabújhasson hozzá,téged meg zavar?Az ilyen minek szül gyereket?

2015. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!