Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy jöttök ki anyósotokkal?

Hogy jöttök ki anyósotokkal?

Figyelt kérdés
Soha semmi bajom nem volt anyósommal, viszont amióta meg van a kisfiam, szörnyű lett! Elég távol lakik, ritkán jön/megyünk, kéthetente egyszer kb.(sokszor az is sok), de azóta nagyon kiakaszt! Férjem miatt nem szólok vissza neki, de nem tudom, meddig bírom! Mindenbe beleszól, meg akarja mondani, mit hogyan csináljak, múltkor sírt a kisfiam, mert elesett, és hozzám bújt, hogy vigasztaljam meg, erre kikapta a kezemből, hogy majd ő! Persze, erre még jobban sírt a gyerek, de nem vette magát észre! Szombaton itt volt nálunk, és vendégségben voltunk! Gyerek nagyon elvolt, játszott a vendég babával, akivel egy idős! Anyós már menni akart, mondja, hogy menjünk! De persze kisfiam játszott tovább (1 éves), meg mi is elvoltunk még, beszélgettünk, stb.! Erre, anyósom megfogja a gyerekem ruháit, és elkezdi öltöztetni, erőszakolja rá a sapkát, szegény gyerek már bőgött, meg húzta el a fejét, anyósom meg annál inkább erőszakoskodott, mígnem kivettem a kezéből a sapit, és mondtam neki, hogy ezzel nem fog sokra menni a gyereknél! És még ő volt megsértődve! Ti hogy véditek ki az ilyen dolgokat? Mert nem akarok én vele veszekedni, távol áll tőlem, de azt se akarom, hogy rátelepedjen a gyerekemre, vagyis ilyen erőszakos legyen vele, mert a fiam ezt nem nézi jó szemmel, sokszor meglátja, és bújik hozzám, elérte, hogy nem szereti! Van ötletetek? Vagy csak az én anyósom ilyen?
2011. dec. 12. 18:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
szia,elég durva anyósod van,szerintem ne hagyd rá mert akkor mindig ezt fogja csinálni és rá nő a fejedre.vagy szólj a párodnak hogy szóljon rá ha úgy viselkedik.addig én is nagyon jól kijöttem anyósommal,de mióta meg van a lányom(5 hónapos) azóta minden idegesít amit csinál,ha valamit mondok neki biztos hogy még azért is csinálta így durvában szóltam neki egy darabig nem szólt hozzám,de elfelejti egy idő után és utána már nem csinálta.mellé mi még együtt is élünk úgyhogy kicsit kikészít de már nem sokáig kell itt lenünk szerencsére.remélem nálatok is renbe jön minden :)
2011. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jövök ki vele? Elásnám 5 méterre a föld alá... ;) Az én anyósom egy idióta. 5 percre nem bízom rá a gyereket, de nem is megyünk vele sehova, mert nem tudjuk elviselni.. (a férjem se...) Mi sajnos egy udvarban lakunk, bár külön házban. Ha nincs itthon a férjem, be sem jön szerencsére. Már jó párszor elmagyaráztam neki, hogy engem hagyjon a tanácsaival, a gyerekem majd nevelem, ahogyan én szeretném! Nem is osztogatja a tanácsait. Ha mégis, akkor vagy pofákat vágok, vagy leoltom. Ennyi. Ő már felnevelte a gyerekét (nem túl nagy sikerrel, mert a fia majdhogynem utálja, és a lányával sem jobb a helyzet) így engem hagyjon békén. Hát így vagyunk mi.
2011. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi váltunk anyós miatt.

Megszületett a fiam,kikészített napról napra jobban, többet sírtam mint eddig életemben bármikor.

3hónapos volt a fiam kitépte a kezemből ahogy sírt, és álló helyzetből bevágta a kiságyba,(mindezt azzal magyarázta hogy ideges volt,mertén egy szar anya vagyok, jó anya kezébe nemsír a gyerek) na akkor kapott 1 pofont, kiraktam a házamból.

Persze rá 5perre hívott a férjem, hazaért és mondtam hogy vagy menjen vissza anyucihoz, engem meg felejtsen el, vagy soha többet nem akarom látni.

Hát ő összepakolt, most zajlott le a válás.

2011. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 manofül ***** válasza:
100%

nem vagy egyedül. sajnos az enyém kicsit rosszabb. (az én fiam is egy éves.) mi vele lakunk. a minap este anyósom fürdeni készült, és ő a fejébe vette hogy majd vele fürdik a fiam na nem kell mondanom elszált az agyam.

de ez mind semmi. 2hónap volt még a szülésig volt a banyának egy kutyája(vele aludt). megszültem. haza mentünk befeküdt a franciaágyunkra a baba mellé, ajtót nyitva hagyta kutya fel méllé meg a baba mellé. kihajítottam a kutyát szószerint és sírni kezdett hogy miért bántottam a kutyáját, persze a párom mellém állt. bocsi hogy untattalak csak megértem min mész keresztül

2011. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez nagyon durva:(


Az én anyósom maga az ördög! Egy szívtelen, álnok, rosszindulatú ember aki mindenkin átgázol a saját érdekében! Nem ismer se istent se embert, csak a saját maga jóléte számít. Kihasznál minket a végtelenségig, emberileg és anyagilag is. Anyagilag már jobban mondva nem, mert besokalltam. Férjem is ment az anyja után ahogy a drága mama csettintett, pénzt, időt, energiát nem kímélve rohant a mamának segíteni.

Most picit jobb a helyzet, mert én is ultimátumot adtam a férjemnek, vagy mi a gyerekekkel vagy a drága mama. Remélem így is marad a helyzet, különben nem tudom mi lesz....

2011. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-as válaszolónak írtam, hogy durva...
2011. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ez nagyon durva amit az utolsó irt...


mi is sajnos egy házban élünk anyósékkal, és borzasztóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó


nem is tudom hol volt az eszem mikor beleegyeztem abba hogy ideköltözzünk.

2011. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

19:53 as vagyok:)

Hozzátenném volt férjem válasza ez volt az ultimátomomra: "az én anyámat senki nem fogja megütni"

Erre én : "de mondom az én fiamat pedig senki nem fogja bevágni a kiságyba.

Persze én vagyok arossz,igaz elég hirtelen természet vagyok, de ezt szerintem senki nem tűrte volna.

Szóval próbáld elmagyarázni neki (ha kell keményen) mertsak egyre roszabb lesz

2011. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 manofül ***** válasza:
az semmi csokival tömi! Frászt kapok, már kiosztottam egy párszor de mintha nem is neki mondanám. én nem tudom miért de minden áron ő akarja fürdetni a gyereket, szabályosan megsértődik, duzzog. ki vagyok tőle.
2011. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hááát elég szörnyű amiket itt irtok,komolyan rossz mindegyiket olvasni....gondolom még át élni milyen rossz lehet!Nekem hála a magasságosnak sokkal jobb a viszonyom mint a saját anyámmal,vele veszekedés mentesen megtudok mindent beszélni,sőőőt ha az anyám igy folytatja a dolgait,anyósomra fogok úgy tekinteni mint anyára....
2011. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!