Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogosan kéri vissza a ruhákat?

Jogosan kéri vissza a ruhákat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos. A legjobb barátnőm ebben a hónapban fog szülni. Megbeszéltük, hogy amit a kisfiam kinő azt odaadom neki és ha az ő kisfia is kinőtte akkor majd visszaadja. Mikor ezt anyósom meghallotta fel volt háborodva és szinte követelte, hogy amiket ő vett a kis unokájának azokat a ruhákat nehogy odaadjam a barátnőmnek hanem adjam vissza neki mert az ő vette és jó lesz majd a következő unokájának. De én is arra az esetre akarom majd visszakérni, hogy ha lesz következő gyerek. És egy néhány hónapos baba nem tesz kárt a ruhájában ráadásul alig pár alkalom után úgyis kinövi... Szóval szerintetek jogosan kéri vissza a ruhákat?
2011. dec. 12. 23:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Ha már egyszer nektek adta akkor nem illik visszakérni!
2011. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom! Tipikus anyós viselkedés!

Nehogy már jól járjon egy kisbaba! Röhejes!

2011. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem jogos!

Ő elvileg a te babádnak vásárolta...innentől fogva te rendelkezel vele!

Micsoda egy kisstílű...jajj majdnem olyat írtam!

Én inkább konfliktus kerülő ember vagyok..de ezért a kijelentésért biztos,hogy nem fogadnék el tőle többet semmit..vagy igen és nem adnám a gyerekre,hanem bontatlanul visszaadnám egy idő után...:mondván,hogy nem akartad elhordatni a következő unokájától!!!

Erre nem is tudok mást írni...milyen egy....!

2011. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Velünk ordítva történt. Kaptunk ruhácskát, kettő darabot, majd egy hét múlva visszakérték. Hát,nem esett jól... Ennél az is obb ha inkább nem is kap az ember.
2011. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

pfffff.... Az enyém azt csinálja, hogy ki van akadva, ha nem azt adom rá, amit tőle kapott, amikor találkoznak.

Kiságyat a sógorom vette ajándékba karácsonyra (tavaly) erre anyósom egyfolytában csesztetett hogy adjunk olyan fotót a sógoromnak, amin a gyerek a kiságyban van.....

Vissza még nem kért semmit, de nem lepődnék meg.

Amúgy nem normális. Ha ajándékba adta, akkor nem rendelkezik már felette.

Lehet máshonnan is unoka? férjednek van testvére? Lehet, hgoy annak akarja odaadni?

2011. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem te rendelkezés vele én ilyenkor tántorítatlan vagyok, mondhat amit akar. Én nem legjobb baratnomnek hanem jó ismerősömnek adtam kölcsön 3 szatyor ruhát, senkinek nem tetszett, de amit megígértem az úgy van.
2011. dec. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nagyon unintelligens dolog ajándékot visszakérni. A kedves mama talán bababizit működtet?:) Én a helyedben már most visszaadnám, nehogy valami baja legyen annak a ruhának! Egyébként elég ciki, hogy ugyanazt a ruhát akarja minden unokának "ajándékozni". Hát olcsón megússza, az biztos! És ezek kapnak nyugdíj kiegészítést, miközben a gyereket nevelők családi pótléka, Gyes-e évek óta nem emelkedik!:( No komment..
2011. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én ilyet még nem is hallottam.

Ajándéknak adta nem? Vagy kölcsön adta? Jézusom!!!!

Én azért ezt megkérdezném anyósomtól, hogy ezt mégis hogyan gondolja...

2011. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom ahogy írjátok de már elgondolkodtam, hogy biztos én vagyok a hülye mert annyira fel volt háborodva. De ezek szerint nem.

Van a páromnak egy 23 éves öccse de neki még barátnője sem volt soha nemhogy gyereke legyen...

Azt sajnos nem tudom megtenni, hogy bontatlanul adjam vissza mert általában Tescoban vásárol olyan ruhákat ami 3-as csomagban de van de egyszerre csak 1db-ot ad ide belőle. :s

2011. dec. 13. 08:45
 10/22 anonim ***** válasza:

Én kölcsönadnám a barátnőmnek.Ő meg majd fordogál a saját mérgében.

Hát én ilyen butaságot még nem hallottam!

2011. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!