Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel este szoptatok. Ha...

Reggel este szoptatok. Ha iszok egy pohar kolat, mennyi ideig van a szervezetembe?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy meddig van pontosan a szervezetedben, az emésztés átlagosan kb. 10 órás folyamat. 1 pohár kólától nem lesz semmi bajotok, bármikor nyugodtan megihatod.
2011. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden amit fogyasztasz 8 óra alatt szívódik fel.
2011. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Nyugodtan megihatod semmi baja nem lesz a picinek.Én meg kávézom mert olyan alacsony a vérnyomásom,hogy simán földhöz vágom magam.Soha nem volt túl pörögve a picim a kávétól.
2011. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na az én kisfiam meg pont a kávétól nem tudott aludni úgyhogy én kólázok. Heti 3 és fél- 4litert is akár mert abban nincs annyi koffein mint a kávéban viszont egyáltalán nem zavarja a kisfiamat. Szintén alacsony vérnyomás miatt. (85/52)
2011. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szensav sem art?
2011. dec. 13. 14:53
 6/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Annyi nem.Én nyáron túlzásba vittem az alkoholmentes sör ivást.Volt hogy napi 2-3 dobozzal is megittam mire rájöttem ,hogy a szénsavtól fáj a hasa.De egy pohártól szerintem semmi baja nem lesz.
2011. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!