Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig nem ehetek bableves...

Még mindig nem ehetek bablevest, ha szoptatok? 6 hós a fiam.

Figyelt kérdés

Már fél éves a fiam, csak anyatejes, már hozzátáplálunk.

Idáig nagyon odafigyeltem, hogy ne egyek semmi "k" betűset, meg babot, borsót, puffasztó dolgokat, de most már megőrülök, úgy ennék egy jó csülkös bablevest.

Még mindig nem ehetek?

Csak azért gondolom, hogy talán már ehetek, mert ugye borsót paszírozva elvileg már adhatnék a babának. És ugye a borsót azt idáig én sem ehettem, de most már ő eheti, és akkor én is? És a borsó ugyan olyan, mint a bab, mármint felfújás szempontjából, nem? :)


2011. dec. 3. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én simán ettem babot is... megkóstoltam semmi baja nem volt lányomnak (mondjuk soha nem volt hasfájós) így aztán persze simán ettem.Az epret is sokan mondták,hogy ne...de szintén megkóstoltam és semmi baja nem lett lányomnak tőle pedig akkor 3 hónapos volt szóval akkor miért ne..
2011. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a bablevestől semmi bajom nem volt soha,lányomnak se. EZen felindulva ettem egy kis tányér szemes babfőzeléket.A lányom 19 hós és az esti 11 helyett 2kor aludt el. Addig sirt ugy fájt a pocija tőle.Szerencsére pocifájásban nem vagyok otthon,mert neki csak a máktól fáj a hasa de attól nagyon..
2011. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapos a babám, és én már ettem babgulyást. Igaz nem a babtól laktam jól, de ettem belőle. Nem volt gond.

Szerintem próbálkozz kis adaggal.

2011. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mire 6 hós volt a babám már rég mindent ettem chilis bab káposzta meg amire azt mondják hogy vigyázni kell! Ilyenkor már nyugodtan föleg ha nem volt hasfájós!!
2011. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9 hónapos a fiam, és ha babot eszem, akkor ő nagyon gázos lesz sajnos.


Puding próbája az evés! :)

2011. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!