Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási fájdalomtól lehet,...

Fogzási fájdalomtól lehet, hogy nem iszik? Vagy az csak az étvágyára hathat?

Figyelt kérdés

Első rágófogak helye duzzadt nagyon alul és az étvágya megcsappant kissé, sokszor elfordítja a fejé, de valahogy trükkösen sikerül azért megetetni, de inni egész nap ha öt kortyot sikerül beleimádkozni... kezdek aggódni, mert ez megy már haramdik napja és eddig másfél-2 decit ivott már napközben. mellette 3 szopi, azt továbbra is elfogadja. lehet ez a fogzástól? gondolotam torokfájásra is, de láza nincs, nem köhög, nem folyik az orra, még csak nem is tüsszög, semmi nem utal arra, hogy bujkálna benne vmi. torokpirosságot csak doki tud megállapítani?

13 hónapos a gyermek egyébkén :-)


2011. dec. 13. 13:46
 1/1 anonim válasza:
Ne aggódj, ha anyatejet elfogad, és van pisis pelus, akkor nincs baj. A fogzáskor csökkenhet az étvágy is, meg lehet olyan zöldes színű kaki, attól se kell megijedni. Valószínű azért sem eszik, mert fáj neki! Nekem tegnapelőtt nem ette meg a sárgabarackos Hippet, mire az anyósom mondta, hogy lehet hogy marja neki az ínyét. Nem mindegy mit adsz neki. HA itatni akarod, próbáld meg kanállal itatni. Amúgy én azt olvastam, hogy kb. három naposak a fogzási periódusok! Mindjárt kint lesz az első kis csipkétek!!!
2011. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!