Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam reggeltől 13-ig...

Pinky1981 kérdése:

A kisfiam reggeltől 13-ig egyfolytában üvöltött a fájdalomtól, jönnek az első fogai. Rosszul tettem, hogy adtam neki fájdalomcsillapító kúpot? Homeopátiás kúp és Dentinox gél semmit nem használt.

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem jól tetted, a lányomnak is most jön az első és szegénykém ő is nagyon szenved, a nurofen a legjobb!

Próbáld azt, de a kúp is jó!

2009. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább adj neki fájdalomcsillapítót! Így legalább nem szenved! Én éjszaka adtam a fiamnak, amikor már sokadszorra sírt fel a foga miatt. A gyermekorvos is ajánlotta a fájdalomcsillapítást!
2009. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nurofen szirup nagyon jó rá!!Ne hagyd szenvedni!!Kitartás
2009. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy kérdezek, de milyen fájdalomcsillapítót használtatok?
2009. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is fogzik, nem kínzom pluszba és nurofent kap, a doki és a védőnő is ezt ajánlotta.
2009. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mexalen 125 mg csecsemőknek az orvos adta oltás utánra. Láz -és fájdalomcsillapító
2009. jún. 8. 14:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, én is azt tapasztaltam, hogy a gél és a kúp nem nagyon használ.

Én alvás előtt mindig a 3-at egyszerre adtam neki, kúp, nurofen, gél, hogy kicsim legalább aludni tudjon.

2009. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bevált a chamomilla vulgaris 15ch nevű homeopátiás bogyó. Soha nem hittem volna, hogy bármilyen homeopátiás cucc segíthet valakin, de úgy látszik nagyon jó. Már aznap abbamaradt a sírás, mikor először adtam neki. Korábban mi is a Nurofen szirupot adtuk neki, meg a Dentinox géllel is próbálkoztunk. A Nurofent nem adhatom neki hetekig, a Dentinox gél meg semmit nem ért. Ezért döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Fillérekbe kerül, egy próbát megérhet nektek is.
2009. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze adjál neki...mi nurofent használunk!!! Nagyon jó
2009. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!