Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hetes babának kicsípheti...

1-2 hetes babának kicsípheti a popsiját az "anyatejes kaki"?

Figyelt kérdés
babám sokat kakil, és szinte egyfolytában pelenkázhatnám,felszívja a pelus a kakit, de félek kicsípi neki a popóját.csak anyatejes
2011. dec. 13. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bekakil, pelenkázd át, ne hagyd benne. Ha kell, naponta tizenötször.
2011. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xStefix ***** válasza:

Persze, de ha még nem csípte ki, miért aggódsz előre? :)

A pöttyöket egyébként nemcsak a kaki okozhatja, hanem a beizzadás vagy maga az anyatej (hormontartalma) is. Gyakran cseréld a pelusát és ha szükségét érzed, használj víztaszító popsikrémet. A Sudocrem a már kijött pöttyökre is jó, de elég nehéz kenni, jó sűrű. (Mondjuk nálunk azóta igazán szép a lányom feneke, amióta semmivel nem kenem. Igaz, ő már jóval nagyobb volt, mikor elhagytam a krémezést.)

2011. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ki bizony, föleg ha citrusfélét esszel az véresre csípheti.
2011. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, az első időben kétóránként pelenkáztam, még éjjel is, amikor felkelt, mert folyt a kaka a pelusban, sokat evett, sokat kakált. Kicsípi, ha benne áll a kakában. Ha már szilárdat eszik, akkor nem biztos, hogy kell, de most még krémezd, ha piros a segge. Sudocrem nagyon jó, én csak akkor használtam, ha pirosodott a segge, amúgy nem.
2011. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindig egyből pelust cseréltem mikor kakilt, akár éjjel is. szerintem ez alap :/
2011. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!