Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor egy kisbaba megszületik,...

Mikor egy kisbaba megszületik, mikor kell először tisztába tenni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a youtube-on van egy videó, aminek a címe, a benne szereplő kislány neve, (direkt nem írom ki), 2 nap után először... Tehát ezt a kislányt 2 napos korában tették először tisztába. Teljesen ledöbbentem.
2011. nov. 18. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

mikor bekakál vagy bepisil

értelem szerűen ekkor kéne tisztába tenni

2011. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy a kórházban a csecsemőosztályon volt mindig a baba, olyankor a nővérek megcsinálják.

Én rooming in-ben voltam a babáimmal, így én csináltam kezdettől. (Egy nap sokszor kell. :o)

Csak a legeslegelső volt az övék, a szülés után, de az természetes, hiszen addig az anya még a szülőszobán van megfigyelés alatt.

2011. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
:)) biztos, hogy előtte is tisztába lett téve. Lehet, hogy otthon először, vagy apuka először, vagy egyedül először...sok minden lehet :)
2011. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként csupa kaki volt már szegény kislány, még a lába is, amikor tisztába tették, sőt, kívül a ruhája is.
2011. nov. 18. 12:10
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok :)) ez újszülöttnél akkor is előfordul, ha mindig tisztába teszik...a fiamnak volt úgy, hogy a háta közepe is kakis volt, szó szerint sikerült neki olyat rottyantania...pedig akkora volt mint egy kiskutya :)))

amúgy belinkelhetnéd..most már kíváncsi vagyok ;)

2011. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

lehet, hogy csak azt a nevet adták a videonak hogy 2 napja nem tették tisztába mert annyit kakilt egyszerre mintha nem tették volna még tisztába.

lánom minden korban tud annyit produkálni hogy lábától a hajáig minden kakás.


amúgy a korházban nagyon figyelik mert az elsö pisi az egyik leglényegesebb, majd a kakát nézik folyamatosan hogy mi jön ki és milyen szinü. az újszülötteknek fekete majd jó pár napig zöld a kakája.


ha otthon született akkor pedig a gyerekorvosnak kötelezö többször kimenni, és naponta tuti megnézni a csecsemöt.


szóval a videó kamu és azért írták oda, mert a baba annyit kakilt mintha napokig nem tették volna tisztába.


egyébként te miért nézegetsz kisbabákat tisztába tevös videókat`? perverz vagy?

2011. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ugy van, ahogy az egyik valaszado irta, ellenorzik a korhazba. Sot nallunk a korhazba volt egy lap az agyunknal amit tolteni kellett minden egyes oraba, mikor evett es mikor pisilt meg kakilt. Olyan pelust kaptunk ami elszinezodott kek szinure belul ha pisilt a baba mert ugye ezek a pelusok annyira jol szivnak, hogy ha nem szinezodik vagy nem teszel bele egy kis vatta darabot eleg nehez megmondani, hogy pisilt-e egy ujszolott vagy sem. Nallunk szigoruan ellenoriztek ezt a papirt meg, hogy a pelus kek szinu lett-e vagy sem. Ugyhogy nekem ez eleg fura.
2011. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én is a 2. napon tettem tisztába először a babámat. előtte a csecsemősök pelusozták, öltöztették, mosdatták.


és azért tettem épp akkor tisztába mert telerottyantotta a pelust, még a ruhája is olyan lett... :)

2011. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=f8XES2zA0hc

Tessék, itt a videó, amiről szó van.

2011. nov. 18. 12:24
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

2 napos és elöször nem azt jelenti hogy nem tették tisztába, ez nem is sok kaka, a lányom ennél sokkal nagyobbat tud produkálni.


ott a növér is az teszi tisztába.


de még mindig te minkek nezegetsz ilyen videókat?

2011. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!