Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szűz jegyű gyereketek milyen...

Szűz jegyű gyereketek milyen természetű, milyen volt babaként?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelen esetben én lennék a szűzjegyű gyermek, úgyhogy leírom miket meséltek a szüleim. :) Már kicsikén is nagyon maximalista voltam, pl. nem voltam hajlandó addig egy szót sem kiejteni a számon, ameddig nem tudtam folyékonyan, mondatokban beszélni ragokkal ellátva (első "szavam": Anya, gyere ide XY-hoz (xy a nevem)). Ugyanígy voltam a járással is, addig nem voltam hajlandó egy lépést sem megtenni, ameddig nem tudtam legalább több métert stabilan sétálni. Egyik napról a másikra szoktattam rá magam a bilire, és hagytam abba a szopást. Sosem hisztiztem, mindig megértettem, hogy most ezt vagy azt miért nem szabad. Nyugodt, társaságkedvelő kisgyerek voltam, másfél évesen én kértem, hogy had járhassak bölcsibe, mert ott sok gyerek van. Viszont iszonyú válogatós voltam (és vagyok is a mai napig), ha valami olyat tettek elém, amit nem szerettem néma csendben ültem, és nem voltam hajlandó enni belőle. Fél éves koromtól kezdve egyáltalán nem aludtam napközben vagy délután, csak este, minden érdekelt, ami a világgal kapcsolatos.
2011. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem van 2 szuz is a kozelemben, ferjem es kislanyom. Lanyom 15 hos , makacs, hisztis, nyavogos, nagyon anyas, de szeret olelni bujni cuppanost adni, nincs sokat el egyedul, nem mond sokminden t es nem hajlando meg egyedul jarni, ahogy az elozo valaszolo irta. Ferjem extra valogatos volt kiskoraban is, o is kesobb indult meg jarni es o is nagyon makacs:), en mint oroszlan eleg szarul turom :)
2011. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kislányom 3 és fél hónapos, azt hittem ha szűz csillagjegyű lesz nyugodt baba lesz, hát tévedtem :) Hisztis, ahogy az előző válaszoló írja, nem hajlandó egyedül lenni, ha kilépek a szobából már sírdogál, ha visszamegyek semmi baja. Nagyon keresi a társaságot. Eszméletlenül érdekli a külvilág. Éjszaka viszont nagyon rendes, alszik 8 hetes kora óta egész éjjel.
2011. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, azért reméljük a legjobbakat...:)
2011. dec. 14. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, milyen lett?:)

Rákerestem a kérdésre, és kiegészítem a fiammal.

Elég alkalmazkodó, nagyon jó alvó és jó étvágyú gyerek. Mindig mosolyog, kedves. Megfigyelő, addig nem szeret csinálni valamit, amíg nem tudja, hogy kell. Elég maximalista és akaratos. Nagyon anyás. Barátságos, gyerekekkel, felnőttekkel egyaránt.

És a tiéd?

2013. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!