Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is tömöm a gyereke...

Szerintetek is tömöm a gyereket? Mas egy eves babaja mennyit es hanyszor eszik?

Figyelt kérdés

Anyos szerint tömjuk a gyereket, szerintem nem csak valamibe muszaly folyton belekotnie.

Reggeli:vajas kenyer,vagy zabpehely natur joghurttal

Ebed:fozelek kb akkora adag mint az uvegesek

Vacsora: tejbegriz,kása vagy vajas kenyer valamivel ha a reggeli nem az volt.

Semmi edeseget nem kap de ha mi ebedelunk es ker belole akkor megkostoltatom vele.


2011. dec. 14. 12:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg annyit hogy éjjel cicin alszik vissza de nem szopikal sokaig.
2011. dec. 14. 12:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, hgy tömnéd?

Fel voltam készülve, h majd mennyi mindent felsorolsz, de ez nekem még kevésnek is tűnik.

Tízórai, uzsonna? Azokat nem adsz?

2011. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

dehogy tömöd, az enyém ennél sokkal többet eszik és nincs elhízva - vagy mivel indokolja, hogy tömöd, duci? általában fordítva szokott lenni és anyós akarja tömni :)) (legalábbis nálunk)

mennyi idős a kicsi?

2011. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

9 hós fiam is ennyit eszik, plusz 200 gyümit tízóraira, uzsonnára két vajas kenyeret és még néha tápszert, vacsi után még 240 tápszert benyom. Ja, a reggeli 240 tápszer.

Akkor lehet, mi tömjük a fiunkat. :D Pedig tök vékony.

Ne foglalkozz vele. Ennyit kér, ennyit kap. Ha többet kérne, annyit kapna. Ha kevesebbet, annyit.


Ja, és amit ehet a mi kajánkból, persze kunyerál, és kap, vagy napközben még szokott kekszet rágcsálni.

2011. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én 1 évesem napi 5x evett, tápszert csak este.

Most napi 4x eszik, 2 éves lesz.

Szerintem keveset eteted, de ha neki megfelel, akkor tökéletes.

2011. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jol gondoltam!!

Igen duci baba, a masik unoka 3eves lesz es 12kilo.

Az enyem egy eves mult es 10kilo.

Nincs tizorai mert 11kor kel igy nem tudok neki reggelit is es tizorait is adni .Tul zsufolt lenne.Ha valami csoda folytan felkel hamarabb akkor kap gyumolcsot tizoraira.

Uzsonnara annyit eszik amennyit a mi ebedunkbol ker.

2011. dec. 14. 12:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Vannak napok amikor tobbet ker olyankor persze nem zarom el tole a kajat.:)
2011. dec. 14. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyévesem ennyitől éhen halna :D kb ötször ennyit eszik az enyém, de nem én tömöm, hanem magától :)
2011. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!