Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kenyeret eszik meg...

Mennyi kenyeret eszik meg reggelire 15-20 hónap körüli babád?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy reggelire feltétes kenyeret eszik a gyerek. De mennyit? Egy babatenyérnyit? Vagy egy felnőtt-tenyérnyit? (úgy, hogy szelet szerintem értelmetlen, hisz a kenyerek nagyrésze más-más méretű.)
2011. dec. 15. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 15 és fél hónapos,és kb egy felnőtt tenyérnyi kenyeret megeszik valamilyen feltéttel.
2011. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 hós. Fél szelet kenyér belseje.
2011. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
k0szi! :)
2011. dec. 15. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
17 hós kislányom szinte semmi kenyeret nem eszik, a reggelije tej+müzli, ebédkor teszek a levesébe, uszonnára és vacsira nem eszik kenyeret. sonkát, felvágottat, húst vagy bármit kenyér nélkül eszi.
2011. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13hónapos korától egy egész szelet kenyeret megeszik,(kg-os kenyér,és ami a közepe fele van,ami a legnagyobb,olyat eszik,remélem érthetően irtam :) )vagy virslivel ,vagy valami feltéttel-sajttal+paradicsommal.Most 16hónapos.
2011. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,azt elfelejtettem irni hogy a héját is megeszi az utolsó falatig.
2011. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

22 hónapos lányom jó ha 2-3 katonát (kb1*1cm) megeszik.

Vagy a kifli 2 sarkát.

A feltéteket önmagában eszi, kb 1-2 szelet sonka, párizsi, sajt, 1 virsli, májkrémet és vajat nyalogatja, egy késhegynyit.

2011. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!