Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek váltsak tápszert?...

Mit tegyek váltsak tápszert? Romlott volt a milumil AR. Pedig még egy évig van a szavatossága, ma este bontottam meg,3 hete eszi a babám, most kiköpte. Hogy bízzak meg ezután ebben a termékben?

Figyelt kérdés
Leírhatatlanul büdös volt a már kész tápszer, majd elhánytam magam tőle, az íze pedig fémes. 2 cumisüvegbe is megcsináltam külön, plusz két fajta vízzel de mindenhogy rossz volt. Van még itthol milumil 1-es azt kapott most helyette, de mivel bukós, ezért bukós tápszer kellene, de én már a milumilt nem akarom ezek után. Van ötletetek? 3 hós mult.
2011. dec. 15. 20:57
 1/8 A kérdező kommentje:
a kérdésben ugy értettem hogy 3 hete kapja ezt a fajtát mert bukós.
2011. dec. 15. 20:58
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A tápszerben minden benne van,ami a babáknak kel. Nagyon hasonlít az anyatejre. Akkor mi bajod vele?
2011. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában a tápszert felbontás után 3 hétig szabad használni, mert utána már nem garantált a minősége.


Az egy év szavatossági idő a bontatlan tápszerre vonatkozik.


MIndegy mire váltasz, az összes tápszerrel ez a helyzet.

2011. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nutritonnal bármelyik tápszert tudod sűríteni, szintén bukós babáknak találták ki, és ezzel te tudod "beállítani", mennyire sűrű legyen.

De szerintem magadtól ne kezd el, orvosotokkal vagy legalább védőnőddel beszélj erről.

2011. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
félreértettetek. nem 3 hete van megbontva ez a tápszer, hanem MA bontottam meg. A 3 hét arra vonatkozik, hogy azóta kapja ezt a fajtát. Azóta még csak egy dobozzal fogyott el belőle. Annál nem éreztem hogy büdös meg rossz ízű. DE a ma megbontott doboz borzalmas volt.
2011. dec. 15. 22:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolót meg nem is értem, de szerintem inkább ő nem értette a kérdést. Nekem nem a tápszerekkel van bajom, hanem ezzel konkrétan. Amúgy meg tévedsz , nem ugyanolyan mint az anyatej. HA tehetném még szoptatnék...:(
2011. dec. 15. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim BEBA HA-t ettek, de abból is létezik AR-es (az enyémek nem voltak bukósak), nem tapasztaltam ilyesmit, szerencsére. Soha semmi gondunk nem volt a tápszerrel.

Nem lehet, hogy megsérült a csomagolása, a fedőfólia? Patikába nem lehet esetleg visszavinni blokkal és kicserélni?

2011. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg rossz volt az a doboz...

Én egyszer úgy jártam másik fajta táppal, hogy túlmelegítettem a vizet, és azért lett keserű és furcsa állagú meg rossz ízű.

2011. dec. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!