Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek olyan tejpépet,...

Vennétek olyan tejpépet, aminek a szavatossága 4 hónapja lejárt?

Figyelt kérdés
A Teszveszen árulják, 2 doboz, 1 Ft-ról indult és már sokan licitáltak rá. Elgondolkodtam rajta, mert az oké, hogy sokkal olcsóbb, de nem tudom, hogy oda merném e adni a babámnak..
2011. aug. 13. 19:04
1 2
 1/13 ava87 ***** válasza:
100%

Nem.

Nem hiszem, hogy baja lenne, mármint hogy betegséget okozna, de valószínűleg minőségileg már nem az igazi.

Egyszer pudingot akartam csinálni, és amikor beleszórtam a port a tejbe, akkor vettem észre, hogy egy éve lejárt. Nem volt romlott, hiszen nem tud megromlani, viszont már vacak volt. Egyszerűen nem sűrűsödött össze, folyékony maradt az egész. Szerintem a lejárt tejpéppel is valami hasonló lehet.

2011. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
most ezt komolyan kérdezed? úristen.
2011. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy sokkal olcsóbb ha a postaköltséget beleszámítjuk. Én biztosan nem vennék. Magamnak se veszek olyat ami már ennyi ideje lejárt.
2011. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem venném meg,ha már lejárt.
2011. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
NEM ha 2hete járt volna is le akkor sem!
2011. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én ma vettem a DMben olyat ami szept 3-án fog lejárni,féláron volt...

De ha nem eszi meg addig,aznap kidobom

Így a válaszom NEM!!!

2011. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Remélem megsegít az ég, hogy soha nem leszek ilyesmire szorulva.

Én is vettem már Rossmannban 3 hét múlva lejáró tápszert fillérekért, de már az sem volt az igazi.

2011. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
NEM!
2011. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
uramisten,én sem enném meg,az nagyon sok idö.már az is elgondolkodtat,néha,ha 1-2 nap vagy aznap lejár,amikor adom.már akkor is gondolkodom oda e adjam.
2011. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fel se merülne bennem az ötlet!

Mellesleg megvan a véleményem arról is, aki hónapok óta lejárt GYERMEK élelmiszert akar eladni!!!

2011. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!