Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjelente felsír a fiam,...

Éjjelente felsír a fiam, honnan tudjam meg, h. miért sírt fel? Nem hiszem, h. éhes lenne.

Figyelt kérdés

Írtátok ide egy páran, hogy éjjelenete néha felsír a baba, de biztos nem éhes. Ezt miből gondoljátok?

Az én 5 hós fiam is felszokott sírni, de én amikor átmegyek hozzá, és kiveszem a kiságyból, nem is gondolkozom, hogy mit is csináljak, én rögtön megszoptatom, és így megnyugszik, és hamar vissza is alszik.

Pedig ő is jól eszik, amikor elalszik előtte.

Bár neki lehet, hogy a foga jön.


2009. máj. 18. 06:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám 5 és fél hónapos, és ő is fel-fel sír két hete éjszakánként. Neki a foga jön, és attól. Nézd meg az ínyét be van e duzzadva, ha igen, biztos attól van. Én onnan tudom, hogy nem éhes, hogy mivel ő tápszeres ezért ha nem éhes nem fogadja el a kaját, míg az anyatejes babák megnyugtatásra is használják a cicit. Szerintem ez jó, mert én sokszor nem tudom mivel nyugtassam meg. Volt olyan éjjelünk, mikor éjféltől-6-ig 20 percenként felébredt.
2009. máj. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!