Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ezekhez a nevekhez...

Mit szóltok ezekhez a nevekhez? Szépek?

Figyelt kérdés

Tetszenek ezek a nevek mert különlegesek, érdekesek, keletiesek! Sajnos egyretöbb van belőlük így nem olyan ritka!:-(

Szerintetek milyenek?

Aisa:

Eredet: magyar

Jelentés: ajak; más feltételezés szerint a név török eredetű, és jelentése: barázdabillegető (madár)

Eredet: arab

Jelentése: hercegnő


2011. dec. 16. 22:30
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Bocsánat! Félreírtam!

Amira:

Eredet: arab

Jelentése: hercegnő

2011. dec. 16. 22:32
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Most akkor 2 név van, Amira és Aisa?

Huh, bocsi,de szerintem katasztrofálisak....soha nem adnám gyerekemnek...de hát ízlések és pofonok:)

2011. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Amirára voksolok.
2011. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Amira nekem kifejezetten tetszik
2011. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
igen mind 2 arab név.:) nekem nagyon tetszik!!
2011. dec. 16. 22:45
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

Mindkettő tetszik...

Az Aisa ritkább..de nagyon szép!

2011. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
teljesen oké:)
2011. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Hú, hát a gyerekemnek nem adnám. Lehet azért, mert ismertem egy Aisát aki kutya volt... Nekem ezek kutya-, vagy lónevek inkább.

Ha választani kell, akkor az Amira.

2011. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

Azta, ezek borzasztóak szerintem. A vezetéknevet is hozzá kéne nézni, hogy úgy megy-e egyáltalán, de az a legnagyobb baj ezekkel a nevekkel, hogy mindenki annyira különlegeset akar adni, hogy pont azért lesz sablon, mert az egyszerű és szép neveket már senki nem adja a gyerekének.

Divatba jöttek az ősrégi magyar nevek is, amik között vannak nagyon szépek, de vannak a mai világban már nevetségesek is, lehet több száz évvel ezelőtt ez másként volt. Nem véletlenül változtattak sokan vezetéknevet is, mert az ősi, régi vezetéknevük a mai világban már nagyon kínos, pl. Tőgyes meg hasonlók.

2011. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Én nem akarom megsérteni senkit, de tényleg ezek inkább kutya nevek, én gyereknek nem adnám! Bocs, ha valakit megsértettem, nem akartam!
2011. dec. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!