Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok 2-es tápszert...

Mikortól adtatok 2-es tápszert a babátoknak? Kötelező 6 hónaposan váltani?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 06:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem kötelező, nekem azt mondta az orvos, hogyha maradt az előzőből adhatom neki, csak lehet hogy többet fog belőle követelni. Én még mindig azt adom neki, mert nagyon lassan fogy, inkább főt kaját vagy gyümölcsöt eszik. Ezt is az orvos javaslatára.
2011. dec. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!30-án lesz hat hós a kislányom és elfelejtettem megkérdezni a védőnőt erről,pedig egyik nap volt itt.Január 28-án megyünk hozzá akkor addig adom neki az 1-es tápszert és majd akkor kikérem a védőnéni véleményét!
2011. dec. 17. 07:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem kötelező, akár 10 hónapos koráig is adhatod neki az 1es tápszert, mert mellette úgyis megfelelően táplálod. Nekem 11 hónapos koráig az 1-est itta, mert annyi receptet direkt felhalmoztam, hogy ne kelljen a drágát venni ha egyszer nem muszáj.
2011. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is,akkor nem aggódom ez miatt!
2011. dec. 17. 08:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kötelező váltani!

észre fogod venni ha már nem elég tápláló a babádnak.

az enyémnek 5,5hósan már kevés volt,ezért 6 hós koráig sinlacot kevertem a tápszerbe,és 6 hósan váltottunk a 2-es re!

2011. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem mondta az orvos, hogy váltsunk, 8 hónapos lesz a pici 22-én. Reggel és este kap tápszert, napközben már rendesen eszeget, még pépeset, mert fog még nincs.
2011. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még van 4 doboz egyes tápszer,7 hós a lányom,míg el nem fogy addig azt kapja,utánna a kettest.Akár egy éves koráig is adhatnád az egyest,semmi baja nem lenne tőle.
2011. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2011. dec. 17. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!