Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom lábszárán apró...

Kislányom lábszárán apró száraz foltok vannak, mi lehet ez? Allergia? Jövőhéten megyünk dokihoz, csak addig is gondoltam kenegetném valamivel!

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet akár kezdődő ekcéma is. Viszket neki? Mindegy, vegyél a gyógyszertárban fürdető kenőcsöt és azzal fürdesd. Ott kapsz olyan kenőcsöt is ami nem tartalmaz illatanyagot és jó kiszáradt ekcémás bőrre. Ezek olyan készítmények, amelyekkel akkor sem ártasz a bőrének, ha nem ekcéma okozza a piros száraz foltokat.
2011. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is volt,neki nem viszketett írt rá neki Lipobase nevű krémet.
2011. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű ekcéma lesz,kisfiamnak is ilyen,én dokinéni által felírt testápolóval kenem hetente egyszer és ami furcsa,a gyógyszertári fürdetőtől még jobban kijön neki,Jonsons-t használunk,azzal kevésbé olyan.Állítólag kinövi majd.
2011. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak is ilyen volt, azt hittem én is, hogy ekcéma. Azonnal visszaálltunk a gyógyszertári fürdetőre, és a Sensitive mosógélre. Doktornő szerint nem ekcéma, hanem bőrszárazság, irritáció. Kellett egy hónap hozzá, de mostanra teljesen elmúlt mindkét lábszáráról, karjáról. Ja és én minden pelenkázásnál bekentem neki ezek közül valamelyikkel: Neogranormon, Sudocrem, popsikrém, felváltva.
2011. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!