Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek e havi "felesleg...

Van valakinek e havi "felesleges" Baba magazinja?

Figyelt kérdés

Előfizető vagyok . az e haviban benne van a lányom képe és valahová elpakoltuk az újságot.Szeretném eltenni azt. Ha neked nem kell, nagyon örülnék ha eltudnád nekem postázni, természetesen a postaköltséget fizetem.


köszönöm


2011. dec. 18. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én szívesen elküldöm neked, nekem a múlt haviban volt benne a fiam, és én is 2 példányt vettem belőle. :) De nem lenne egyszerűbb megvenni megint?
2011. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

NEm néznétek meg nekem, hogy a novemberi vagy a decemberi számban nincs-e benne Kánai Viktória?

Fontos lenne!

2011. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nincsen benne.
2011. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sziasztok!


köszi a segítséget, megoldódott a gondom. ugyanis ma takarítottam és a szekrény tetején egy dobozon megtaláltam az újságot :) fent a szekrényen van az emlékdoboz amiben gyűjtöm a lányom dolgait, és elfelejtettem hogy már azt is feltettem


köszönöm azért, üdv, szép napot nektek

2011. dec. 18. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!