Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak a cseresznye? Esetleg...

Csak a cseresznye? Esetleg valakinek felesleges cumi?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos!Sajnos csak a cseresznye cumit fogadja el!Vettem már neki többféle cumit(szilikon,latex,fogszabályzós,ovális).Szombaton voltam a TESCO-ban,most per pillanat ott sem volt cseresznye cumi... :(

Nézegettem a mam-os cumikat a neten...hát nem tudom érdemes lenne e megpróbálni.Már több ezer forintot költöttünk cumikra.Ötletek?Mit csináljak? Esetleg valakinek felesleges cumi?Olcsón,a próba kedvéért?

Köszönöm mindenkinek aki válaszol!


2011. máj. 8. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az én lányom is kizárólag a cseresznye cumit fogadja el. Próbáltunk mi is ezer fajtát. Én már elfogadtam, ez az ő döntése, és hiába akarok én mást, ha ő nem. Esetleg még a Mam cumit elfogadja, de abból is csak a latexeset. A szilikont köpi ki. Szerintem érdemes még egy 500-ast rááldozni a Mam-ra, mert az hasonló, mint a cseresznye, csak ugye lapos. Abba még reménykedhetsz, hogy elfogadja.
2011. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyógyszertárban nézted már? Nálunk van (Pest megye), azt hiszem 300 ft körül van, Baby Bruin, vagy milyen :)

Nézd meg, hátha!

2011. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Esetleg Dm üzletben?Ha jól emlékszem akkor még volt is a bababonuszos kuponfüzetben 1 Ft-t.

2011. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van 2 felesleges mam latex cumink, kipróbáltuk, de allergia miatt csak az egyik volt 1x a babám szájában. HA adsz egy címet, szívesen elküldöm neked őket.
2011. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem van dm-es kuponom, MAM cumihoz. Elküldeném neked, a bibi csak az, hogy 6+-os cumira lehet beváltani.
2011. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

szia :)

lányom koraszülött volt. a PIC-es nővérkék mondták hogy vigyünk neki cumit anno, megmondták milyet. pont ilyen cseresznye cumit. nem is volt gond vele, de mikor harmadik cumiját vettük, a cumi alja már sokkal vastagabb volt, ami a foginyhez ér. szóval végülis kénytelenek voltunk azt megvenni. nekünk 7db (!!) cumink van, eleinte mindegyiket kiköpte!

a lányom most 9 hónapos. szóval amit mi csináltunk:

eleinte próbálgattuk neki adni a cumikat, hiába. aztán hasonló formájú cumit adtunk a szájába mint a cseresznye cumi, csak más, vastagabb volt az anyaga.olyan átlátszós volt. aztán mikor ahhoz hozzászokott, olyanra váltottunk aminek vékony, azaz lapított volt az a része ami az ínyhez ér. ezt használja már vagy két hete. most átakarunk majd térni arra aminek a vége is lapított, nem kerek.

szóval ne add fel, nem reménytelen eset.

egyébként gyógyszertárba vettük mindig a cseresznye cumijait. egyből vékonnyal ne is próbálkozz, felesleges! egész egyszerűen kiesik a szájukból, nincsennek hozzászokva hogy úgy tartsák a szájukat.

most mint írtam egy kisebb, de szintén cseresznye alakút használ, lapított résszel.


remélem segíthettem. én rájöttem felesleges megvenni más szuper cumikat. ha elfogadod a tanácsomat, tedd amit mi tettünk. mi már elpakoltuk a 3 cseresznye cumit a dobozába :)

2011. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

21:32

Hát nagyon meg köszönném!Te tudsz nekem e-mailt írni?Mert nekem nincs olyan opció a válaszodnál....

Mellesleg falun lakunk,Makó van a legközelebb,de az ottani DM-ben még egyszer sem volt szerencsém MAM-s cumihoz...Havonta mentem és kerestem! :(

De köszönöm a kupon felajánlásokat! :)

2011. máj. 8. 22:00
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!4 hónapos és 12 cumija van!Már boldog boldogtalan vett neki! :D

Egyedül tényleg csak a MaM az amit még nem próbáltunk!De mindenesetre elraktam mindet,hátha majd később!A lányom 3 hónaposan már hajlandó volt váltani,de a fiam az "márkás" gyerek!Neki nem mindegy semmi!Annyi "felesleges" babacucc mint ami itt van...látnotok kéne! :D

2011. máj. 8. 22:06
 9/16 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Én ajánlottam a Dm-t neked,most olvasom,hogy nincs a közelben.Annó én megvettem ha gondolod én elküldhetem neked hátha jó lesz a kisfiadnak.Nálunk a Nuk cumik a nyerök és még mindig az 1 méretü:(11 hónapos a fiam és nem kell neki a nagyobb cuma!Irj privit és a héten feladom neked!:):)

2011. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!


A Mária bababoltban 490 Ft-ért lehet kapni. Rendelhető bármikor. Canpol márkájú.

Szétnéztem itthon, de egyik sem cseresznyecumi.

Az én fiam is szereti a márkát, neki az avent-os ami kell.

2011. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!