Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtál először virslit,...

Mikor adtál először virslit, párizsit, krémtúrót a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kiváncsi az összetevőikre,magam is tudok olvasni.Köszönöm!
2011. dec. 18. 10:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
58%

Amíg nem volt saját babám, mindig azt papoltam, hogy jaj, minek ilyen sz@rokat adni szegény gyereknek, mikor annyi egészséges dolgot is ehet. Meg nekem volt a legnagyobb szám, hogy tejterméket Isten ments 1 éves kor alatt!

Hát be kell, hogy valljam, hogy változtak a nézeteim a Kisfiam születése óta ... Még csak 9 hónapos lesz, de már 1,5 hónappal ezelőtt kinézte a szánkból a tejszínes csokifagyit, és volt annyi esze, hogy nem lehetett átverni semmi "neki valóval". És igen, sajnos vagy nem, de virslicafatot is evett már és imádta. Néha kicsit szégyellem magam, mert tényleg sokszor oktattam ki más anyukákat, de most már azt mondom, mértékkel lehetünk kicsit lazák, attól mindnki jobban fogja magát érezni. Nem hinném, hogy bármi baja lesz a babának egy kis párizsitól vagy virslitől vagy akár krémtúrótól, csak ne ezek legyenek a fő táplálékai. Pláne, ha mellette szopik is (az enyém masszívan :-), szerintem belefér ennyi ...

Persze, ha a baba veszélyeztetett allergia szempontjából, akkor más a helyzet, de egy normális anyuka ezzel nyilván tisztában van.

2011. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 28. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!