Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel minimum 10x felkelt!...

Éjjel minimum 10x felkelt! Miért? Amúgy nagyon jó alvó! Ez még nem lehet szepa'szorongás, ugye?

Figyelt kérdés

6 hónapos lesz 2hét múlva. Szeparációs szorongás kizárva, foga -napközben tök nyugis- kizárva. Hasfájás -sosem volt olyan- kizárva. Ezt is tudjam be a frontnak, vagy mégiscsak az előzőek közül valami?? Nyöszörög előbb, vagy csak simán felsír, odamegyek, visszaalszik rögtön. Csak ezt egymás után minimum 10-szer!!!!!! Eddig mindig végig aludt éjszaka, most nem tudom miért van ez. (Nem adok neki semmit ilyankor, max a cumiját, ha kéri, de nem mindig kell neki. Teáázásra nem akarom rászokatni)


Szerintetek???


2011. dec. 18. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

szep szorongás nem lehet, eleve az nem arról szól, hogy felkel éjjel a gyerek...


de hisz ő egy baba, nem egy gép, azért mert tegnap ilyen éjszakátok volt nem kell rögtön pszichológiai könyveket bújni, lehet rosszat álmodott vagy fázott vagy szomjas vagy mit tudom én, millió oka lehet

2011. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy éhes???

Egyébként a fogzást nem zárnám ki attól hogy napközben meg tök nyugis!Általában a fogcsírák éjszaka mozognak!

De az is lehet hogy egyszerűen csak anya simije kell neki!

2011. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem éhes. Kb. 3 hónapos korától nem eszik éjjel és nem is kel fel. Azonban most -azt elfelejtettem kiírni- hogy egymás után 2 éjjel is ez volt, és a múlt héten is 1x.


Szóval nem először.


Melege sincs, nem is fázik, uh nem tom.

2011. dec. 18. 13:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga jön. A fiam 6 hetes kora óta átaludta ébredés nélkül az éjszakát, aztán 3 hónaposan óránként megébredt, de könnyű volt visszaaltatni, most 4,5 hónapos, kibujt az első két foga, és abbamaradtak az ébredések.
2011. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát akkor lehet, hogy a foga...még nincs egy sem :)
2011. dec. 18. 13:59
 6/9 anonim ***** válasza:

A fogzást én sem zárnám ki, mivel este jobban érzik a fájdalmat. Napközben általában jól elvannak, tesznek-vesznek a babák, de este felerősödik a fájdalom, és épp a fogzás szokott sokszori éjjeli ébredésekkel járni.

DE ettől még persze lehet több oka is. A éjjeli ébredések majdnemhogy normálisak a babáknál. Valamelyik babát persze ez elkerüli, de egyesek akár hónapokig is kelnek éjjel.

Hogy mi váltja ki? Tényleg számos dolog lehet. A legapróbb dologtól nagyobb dolgokig (fázik, éhes, hiányzik neki anya, beteg, fogzik, szorong stb).

2011. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csill79 ***** válasza:
Azért próbáld meg megetetni éjszaka,mert nálunk az segített valamennyit!1 próbát megér!
2011. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát sztem meg ha már nem eszik éjjel akkor kár viszaszokatni az éjszakai evésekre!Ha éhség miatt kellne akkor este lefekvés előtt kell neki többet adni enni de én is azt gondolom,hogy inkább fogzás!

2.válaszoló voltam

2011. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

220 ml tápit eszik meg éjszakára, nem hiszem, hogy ennél többet kéne neki adni :DD


Utolsónak igaza van, nem szoktatom vissza az éjjeli evésre...

2011. dec. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!