Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezdte a babátok a...

Hogy kezdte a babátok a kúszást/mászást?

Figyelt kérdés
Fiam 6,5 hónapos, hason fekve leteszi a buksiját, feltolja a fenekét és próbálkozik nyomni magát a lábával? Lehet, hogy már kúszni szeretne? Mennyi idő volt még babátok "innen" eljutott a rendes kúszásig?
2011. dec. 18. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az enyém is még csak ennyit csinál. Oldalra halad, mármint mint az óramutató :) De megemeli a fenekét és "küzd", néha be is mérgeli magát :))

Gondolom úgy lesz, mint annyi minden mással (pl. forgás), hogy egyzercsak azon veszem észre, hoyg hopp, már meg is fordult:)

2011. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mar kuszott, mikor ezt elkezdte. Kuszni batrabban kezdett a puha nagyagyon, minden nap "gyakoroltunk". A talpahoz tettem a kezem, es reflexbol rugta magat onnan elore, igy kezdte el. Ez a popsiemeles utana jott, nem maszni akart, csak viccelodott.
2011. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja már egy hónapja, "vakondozik" de ő közben halad előre, nála ez a kúszás szerintem, mert tegnap este 2x megemelte magát (kinyomta) kb 5cm-re, lent volt lába keze és megemelte a testét,de a fejét még lógatta :), de nem ért le. 4.5hónapos
2011. dec. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ez ment vagy 2 hétig:

[link]


Ebből aztán nem lett se mászás, se kúszás. Szerintem ezzel erősítette a lábát, és felállt. Aztán amikor már felállt és leült, akkor kezdett mászni is. :)

2011. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!