Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lenne a szeparációs szorong...

Ez lenne a szeparációs szorongás vagy az oltástól változott meg ennyire a 15 hónapos lányom?

Figyelt kérdés

Múlthét kedden kapta meg az oltást és rá egy hétre hőemelkedése lett,azóta iszonyat nyűgös,mindig csak rajtam lóg,ölben akar lenni,nem jó neki sehogy sem.Ha eltünök egy pillanatra már sírva mászik utánam.Folyton a nadrágomba kapaszkodva jön velem mindenhova.Csak velem akar lenni,még az unokatesójával sem "játszi",pedig eddig mindig ott volt ahol a kisfiú amikor együtt voltunk.

Mi lehet ez?Oltástól lehet,vagy szep.szorongás?

Bocs ha hosszú voltam.


2011. dec. 18. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk a 15 hónapos oltás teljesen megváltoztatta a viselkedését, rendesen megijedtem, hogy mi lett a tündéri kislányommal! Hisztizett, ordított, ölben akart lenni, közben ütött vágott mindent, semmi nem volt jó neki, dobálta a kedvenc játékait, stb. szerencsére csak néhány napig tartott. Elképzelhető, hogy nálatok is hasonló a helyzet, "légy azért résen"!
2011. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!