Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy zajlik egy...

Alinaaa kérdése:

Nálatok hogy zajlik egy éjjel, amikor a fogzástól nem alusztok?

Figyelt kérdés

Sokaknál olvastam, hogy nem tudtak aludni, mert jön a kicsinek a foga. Hogy zajlik ez le? Felsír? Vagy csak fent van? Ha szopis mennyit kéredzkedik mellre?

Minden érdekel.


2011. dec. 19. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

szio enyém tápszeres babó. amikor jött a fogacskája nme mindegyik viselte meg(elsö kettö és az örlök ami nagyon hosszu éjszakákat eredményezett.

Mindent rágott Keményebb kajákat kellett adnom különben nem ette meg.

nyálzott egyfolytában

általában éjféltől volt fent fél 4 ig

hosszú éjszakákon vagyunk tul, /és még van 4 hátra/

15 hósak vagyunk és 16 foggal rendelkezik

2011. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy zajlik az éjjel?

Még izgalmasabb: Hogy zajlik a nappal a munkahelyen, egy-egy ilyen éjszaka után?

:-)

2011. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Óránként felsírt. Adtam neki Nurofent, akkor meg aludt. Persze mindig csak másnap jutott eszembe. Minek kínozzam, ha tudom enyhíteni a fájdalmát?
2011. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszóval :BRUTÁLISAN!!!!Ikreim vannak most jönnek az örlők és kegyetlen egyre nehezebb és nehezebb,apjuk besegít de ők mindig csak engem akarnak és nagy sírás van ám ha nem én vagyok ott mikor ők felébrednek a fájdalomtól.Nálunk este 10-től hajnali 5-ig tartanak a váltott ébredések így kicsit már 12 hónap nem alvás után elvagyok fáradva:(Nagyon sajnálom őket mert nagyon szenvednek vele most hozatok homeós bogyókat hátha enyhítene a fájdalmukon mert Nurofent már nem merek adni hisz huzamosabb ideig azt sem szabad.Nos röviden tömören így zajlik egy éjszakánk de ez jobbik mert van hogy egyszerre kellnek és 2 órát is fent vagyunk mire visszaalszanak....:((
2011. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első fogakkal szörnyű volt, óránként ébredt, csak szopival aludt vissza. Hogy milyen vidám dolog egy éjjel alatt 6-7 alkalommal szoptatni, csak az tudja, aki próbálta.

Egyéves koráig szoptattam, akkor azt hiszem, 4 foga volt. Nagyon féltem, mi lesz, ha a hátsó fogai jönnek majd, mert rengeteg rémtörténet kering róla, de szerencsére nem volt elviselhetetlen. Akkor is sírt, de nem óránként, és meg lehetett nyugtatni viszonylag könnyen.

Mi Dentinox kenőcsöt használtunk, valamennyire bevált.

2011. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Ilyen válaszra vártam megerősítésnek.

Hát az enyém is 6-7x szopizik, csak azon tudom visszanyugtatni.

Gondoltam, hogy a fogai, már az 1. kint van.

Most, hogy rájött hason jobb aludni kicsit jobban alszunk.

6hós a fiam

2011. dec. 19. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!