Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek a babát bevásárolni...

Elvinnétek a babát bevásárolni, ha folyik kicsit az orra, és picit köhög (ami lehet fogzástól is)?

Figyelt kérdés

A kislányom picit megfázott, úgy tűnik. A köhögés lehet a megfázás tünete, de fogzás is, mert épp 2 foga jön.

De nincs láza, meg jól is érzi magát. Elmehetek vele vásárolni? Na nem a Tescoba, csak a közeli hipermarketbe. Nincs itthon szinte semmi, nem tudok főzni se.


2011. dec. 7. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vittem ilyen állapotban nem is egyszer,mert muszáj volt,akkor viszont soha nem megyünk ha lázas...
2011. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hat persze!szerintem a friss levego meg jot is tesz neki!ha valaki beteg nem jo a zart levegoju szoba! surun nyiss ablakot meg ha hideg is van. oltoztesd fel kicsit jobban a lakasban es szelloztess sokat!
2011. dec. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem vinném.

grízes tésztát főznék inkább.


ha kenyér sincs, akkor meg vaalmi kisboltba elugranék, ha apa nem tud hazafelé hozni.

2011. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se vinném, ki lehet bírni azt a 2-3 napot, amíg beteg.Az én lányom is benne van, szerencsére hőemelkedése sincs, nem volt lázas, de percenként szívom az orrát.Neki is jön a rágófoga, lehet attól van, de szerintem inkább megfázott.Nekünk is nagyon ki kéne mozdulni a lakásból, mert senkinek nem vettem még ajándékot, de inkább megvárom, míg hazajön a férjem, és rendelek egy pizzát.Neki most az a legjobb, hogy alszik sokat egyrészt, másrészt nem túl szerencsés, ha ömlik az orrából a váladék.Se leszívni nem tudod, ő meg nem kap levegőt..és még vásárolni is, vetkőztetni, öltöztetni, meleg áruházból ki a hidegbe..én nem vinném.
2011. dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lettél sokkal okosabb a válaszoktól!:) Utolsó vagyok.Elvitted végül?Azt akartam még írni, hogy azért ez nagyon állapot függő.Ha nagyon benne van, és percenként kell szívni az orrát, akkor inkább ne, de ha már nem vészes, akkor nyugodtan! Én ma kivittem a lányomat egy fél órára, de ő már gyakorlatilag meggyógyult.Egész délután nem kellett orrot szívni, és végre 2 nap után kimozdulhattunk, nagyon szép idő volt.Szóval nem hinném, hogy baja lenne egy kis sétától, de te látod rajta, mennyire beteg.
2011. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, valóban megoszlottak a vélemények. :)

Felhívtam a dokit, és mondta, hogy menjünk le a rendelőbe, hogy megnézze. Lementünk, ott vártunk kb. 40 percet, addig párszor megtöröltem az orrát.

Aztán írt a doki orrcseppet, azt ki kellett váltani, és mivel a patika mellett van a Spar, beszaladtunk.

Hazafelé kezdett kicsit nyűgös lenni, de itthon rögtön kiszívtam a váladékot neki.

Amúgy nem sétáltunk, mert kint lakunk a város szélén, így autóval mentünk. De holnap maradunk, kikúrálom szegényemet.

2011. dec. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!