Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves babámnak adhatok dobozos...

1éves babámnak adhatok dobozos sió baracklevet amibe 25% a gyüm. Tartalom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Adni adhatod, de nem teszel túl jót vele. Agyon van cukrozva, nem egészséges. Tehát felesleges, rossz.

Adj neki egy kicsit, ha most ez van, de ne szoktasd ilyesmire rá!!!

2011. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

adhatsz fele fele arányba


gyümilé és víz higitva!!!!!

2011. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyesmit én is fel szoktam hígítani a kicsinek, de inkább a savtartalom miatt, nem azért, mert úristen cukor is van benne és akkor most mi lesz...

Nyilván nem ilyeneket iszik állandóan és szereti a vizet is.

Én is kaptam pont Sió meg Heyho leveket gyerekkoromban, és az egyetlen szörnyűség, ami történt, hogy a mai napig szívesen iszom őket alkalmanként. Ezerszer inkább ezeket szokja meg egy gyerek a későbbiekben is, mint a szénsavas szélvédőmosó színű sz.rokat.

2011. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adhatot, te tényleg érdemes hígítani.

Ha elfogadsz egy tanácsot.Próbálj minnél nagyobb gyümitartalmút választani, és úgy hígítani, mert a kisebb tartalmú ha felhígítod olyan ihatatlan kesernyés izé lesz.

A fiam nagyon szereti, nagyon sok fajtát kipróbáltunk már, és nekünk a Cappy őszi vált be, nagyon fini az íze akkor is, ha jó bőven hígítod. Nálunk egy héten egyszer van gyümis nap (vagyis két nap, mert két napig tart az egy üveg)

2011. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Adhatsz, de inkább az 50%-os Sió Prémium Nektárt vegyed.

Hígítsd vízzel!

2011. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pfff, 0%


hát válaszoljon nektek a nyári villám legközelebb.

2011. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért lett 0%-os a válaszod!

Teljesen normális dolgot írtál, normális hangnemben.

Ez az oldal már nagyon gáz...

2011. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!