Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen árkategóriájú babakocsi...

Milyen árkategóriájú babakocsitok van?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdem, egy másik témában van egy hasonló kérdés és elgondolkoztatott. Azt is megírnátok, hány gyereketek van és a mostani kocsitok hányadik variáció?
2011. dec. 22. 15:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
12.000es. ez a második kocsink. Az első eltört!
2011. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Harmadik gyerekemet várom.

Első kettővel volt egy kölcsön mózeskocsink, azért nem adtunk ki pénzt. Szerintem anno jó márka lehetett, de mi a 4-5. gyerek voltunk, akivel használtuk. Ennél többet nem bírt ki.

Vettünk egy sport kocsit 24000-ért, ezt nagyon szerettük, kettővel strapáltuk, a harmadikat is bírni fogja szerintem, bár a kerekein a "rece" már eléggé lekopott, amúgy nincs baja. Irtó sokáig kerestük, hogy minden igényünknek megfeleljen, és nagyon bejött.

És most vettem használta 10000-ért egyet a harmadiknak, ami szintén álmaim kocsija lesz remélem, mert funkcióra pont azt tudja, amit szerettünk volna...

2011. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

2 kocsink van:

1. nagy masszív, iszonyat kényelmes a gyereknek, de nehéz vele tömegközlekedni. Ezt hosszú sétákhoz használtuk/fogjuk használni a 3. babánknál is. Ára 55ezer volt hordozóval együtt.

2. nagyon könnyű ernyő alakúra csukható. Ezt leginkább nyáron használtuk/fogjuk használni a 3. babánknál is. Nagyon szeretem, tök könnyű vele utazni, de nem téliesíthető annyira, mint a másik. Ára 35ezer Ft volt.

Nekünk a kezdetektől ez a két babakocsink volt, mindkét gyerekemet kiszolgálta, és teljesen jó állapotban vannak most is.

2011. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
A nagy babakocsit börzén vettem 12000-ért, használtan, de olyan a rugózása, hogy a gyerekek 2-3 órát simán elaludtak benne. Pierre Cardin típus, de régebbi modell. Van egy sportbabakocsi, ezt 13000-ért vettem újonnan, és ezt is nagyon szeretik, szoktam mondani, hogy ez egy varázsbabakocsi, ha beleül a gyerek, rögtön lenyugszik, mindkettő imádja, Coneco márkájú. Nagyon jól bírja a strapát.
2011. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva az első kocsit 50000-ért vettem újan. Aztán egy sportkocsit, mert az első nagyon nehéz volt, kb. 20000-ért újan. A második gyereknek álmaim kocsiját, ami minden szempontból tökély 30000-ért vettem használtan, újan 80-90000 lett volna, annyit én nem költök babakocsira. De elképedve látom, hogy 100-200000 Ft-os kocsikkal járnak, vagy hasonló árú kocsikat jó vételnek tartanak. Semmivel nem jobb, mint az enyém, vagy akár a legrégebbi kocsim. Valóban szükség van erre? Vagy így meg lennének vezetve a szülők?
2011. dec. 22. 15:57
 6/36 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki megbántódna, akinek drága kocsija van, nem kötekedésből kérdeztem. Tényleg érdekel, hogy mi az oka, hogy pont az a kocsi kell. Szóval nyugodtan írhat olyan is, akinek drága van:)
2011. dec. 22. 16:06
 7/36 anonim ***** válasza:

90 ezer volt, első baba, úgy hogy első variáció :)

itt a link, innen rendeltük:

[link]

2011. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Én ha tehettem volna akkor ABC Design 3TEC babakocsit vettem volna, de a páromnak nem jönnek be a szuperszónikus 3 kerekűek, na meg nem lett volna 150000 ft-unk rá.Így használtan vettem egy multifunkciósat 20000ért és azthittem, hogy az álmaim babakocsija.Csak mert sok kütyü volt hozzá(merev mózes szúnyoghálós kupolával, hordozó mely adapterrel rátehető a szimpla vázra és sportrész is.Minden részéhez külön lábzsák, kocsitakaró stb.Utáltam.4 hósan már nem fért el benne a lányom így lecseréltem a mózest a sportrészre.Aztán hordozóval vittük mikor autóval mentünk valahová, a csomagtartóban a váz és csomó alkalom volt, hogy a tescóban derült ki, az adapter otthon maradt.Ez Maxi Cosi volt és sötétkék (akkor még nem tudtuk, hogy lány).

Hamar túl is adtam rajta 23000-ért és vettünk egy Hauck Esprit kombi babakocsit 18000-ért.(Eredetileg ez 50 és 70 ezer között mpzgott 2009-ben, de mi 2010-ben vettük alig használtan.Annyi a baja, hogy nem jó a fék (Kerékpárszervízben könnyen orvosolhatnák)és nincs karfája (de nem is hiányzik).Egyszerűen imádom!

Vízszintesig dönthető, átfordítható a tolókar, bolygósíthatóak az első kerekei, amik amúgy az extrém járdákon is könnyen veszik az akadályokat.Az egész ülőrész is egy az egyben átfordítható, akár gyerekestől, ha nem akarom, hogy hátul legyen a bolygókerék.

Van hozzá mózes is, de ebből én kivettem a merevítést és így bekötve a kocsiba most lábzsákként funkcionál.

És ez legalább már csajosabb színű:lila-krém pillangós hímzéssel.

Van még 2 esernyőkocsink, mindkettő nagyon régi és örököltük őket.Egyiket a hétvégi házunkban használjuk, a másikat bevásárláskor, mert a Hauck nem fér be csak úgy a csomagtartóba.

Nekünk ez így ideális, tömegközlekedni nem szoktunk, gyalog szinte minden 20 percre van, így sétálunk, vagy ha minden kötél szakad akkor autózunk.

Végülis a 2.kocsink lett az igazi.

Majdnem egy éves kiscsaj anyuja

2011. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy hordozóval ellátott esernyőre csukható kocsink, ez 27000 volt, és vaterán vettem egy masszívat 8000-ért!
2011. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint az autók, csak kicsiben. Vehetsz olyat, ami ugyanazt tudja, olcsón, használtan, és vehetsz újat, ami csillog-villog, és lehet, hogy bizonyos dolgokat "jobban tud", más dolgokat meg ugyanúgy mint a többi. Státuszszimbólum. De autó helyett írhattam volna karórát, vagy bármi mást is...

Engem sosem érdekelt ez, hogy ki mennyire tehetős, és milyen cuccokban jár/járatja a gyerekét. Igyekszem megismerni az embert, és ha kedves, normális, akkor felőlem 500000 Ft-os babakocsija is lehet.

második

2011. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!