Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hó körüli kislányotok...

10 hó körüli kislányotok elvisel bármit is a fején?

Figyelt kérdés
Az enyémnek még jó hogy nincs nagy haja, még nem kell bele semmi. De ha próbálkozok, pl. fejpánttal, egyből tépi le. Meg ha viccből bármilyen sapit ráadok itthon, nem viseli el 1 mp-re sem. A télit is csak azért, mert megkötöm és nem tudja leszedni. De mi lesz később? Ha már gumi kell a hajába meg csatok.
2011. dec. 22. 18:02
 1/7 anonim válasza:
Ő még nagyon fiatal kisbaba , természetesen a sapkát az enyém sem viseli , mert kíváncsi és leveszi. De a hajgumit igen mert az nem zavarja annyira.
2011. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10hós lányom van, ugyanez, sapkát alul összetépőzárazom, de kapucnit cibálja, csak rossz irányba, fejpántot egy fotó erejéig sem lehet ráadni, már nem is erőltetem, haja kb 3cm kis semmi:-)))

vagy meg fogja szokni a csatot, vagy olyan haja lesz ami nem igényli a gumit, csatot,de ez idővel szerintem simán változhat, ne aggódj emiatt, lehet ő még nagyon csajos kislány, ha látja a többin, h mennyit lehet vele divatolni;)

addig is:


[link]

2011. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hajgumit tettem a hajába, édes kis bálnacopfja volt. 16 hónapos és kb. 2 hónapja MINDENT kiszed, hajgumit, csattot... :-) Hajpánttal nem próbálkoztam, mert azt jobban érezné a fején, és biztos, hogy nem tűrné meg.

Most meg ráadásul azzal is küzdünk, hogy imád a tükör előtt illegni-billegni, és amint meglátja, hogy valami van a hajában - még ha nem is érezné amúgy - már veszi is ki. :-D

2011. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem hagyta, addig vágtam a frufruját, hogy ne lógjon a szemébe. Már 2 éves, és csak pár hónapja tudom növeszteni, felgumizom fent. Csatot nem mernék, mert ha kiveszi a hajából, lenyelheti, megsértheti magát, stb.
2011. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 10 hónapos, simán elvan a csatokkal, hajgumikkal, hajpántokkal. De ő hajjal született, és meg is maradt neki. Így már pár hónaposan elkezdtem "terrorizálni" ilyenekkel. :)

Most meg már muszáj, mert a szemébe lóg a haja. :D

2011. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak akkora haja volt, mikor született, hogy 3 hónapos kora óta folyton kell bele valamit tenni, hogy ne lógjon a szemébe, a hajgumik, hajcsatok nem zavarják. A sapka felvétele kész gyötrelem, de ha már fenn van a fején, akkor nem zavarja.
2011. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első lányomnak kb másfél évesen lett olyan haja, hogy tudtam belerakni hajcsatot. Először mindig titokban nyomtam bele a hajcsatot, pl amíg vacakolt a szandáljával, vagy amíg nyomta a liftgombot, szóval el volt foglalva valamivel. Ez így szép is volt, csak sokan megdicsérték az utcán, hogy nahát milyen szép a csatja, hát észrevette, már vette is ki. Aztán rájött, hogy ha ott a hajcsat, akkor többen megdicsérik, így ezek után ki se tette a lábát a lakásból hajcsat nélkül. Jött a sapkás teles időszak, nem erőltettem a gumit, csatot, leszokott róla, mire újra tavasz lett, megint rá kellett szoktatni, de itt már nagyobb volt, lehetett vele beszélni, hogy ezért meg azért kell a hajcsat/gumi. Most 3 éves, simán engedi. Nem mondom, hogy mindig szereti, de elviseli, és nem szedi ki.

A másik lányom még pici, 14 hós, de mivel látja, hogy a nagytesónak sokszor van a hajában valami cucc, így ő is hozza, hogy tegyem bele neki. Egy darabig ott van a hajában, aztán kiszedi, van hogy 5 perc van hogy 2 óra. Az a baj, ha nem látom, ahogy épp kiszedi, akkor a szájába veszi :( így nem nagyon erőltetem neki ezeket a hajcuccokat, mert mindent a szájába vesz :( (a nagy sose volt ilyen mindent megkóstolós).

2011. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!