Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megengednétek a Párotok...

Ti megengednétek a Párotok barátjának, hogy végignézze kislányotok fürdetését este fél 11-kor?

Figyelt kérdés
A mai nap kicsit csúsztunk a fürdetéssel, ugyanis a Párom elment sörözni a barátjával, de azt mondta várjam meg majd megfürdetünk együtt. Hazafelé (fél 11kor) hallottam, hogy nem egyedül jön, hanem hozza a barátját is, amin én kissé meglepődtem. Megkérdezte, hogy végignézheti -e a fürdetést mert Ő még nem látott így babafürdetést? Én viszont úgy vagyok vele, hogy nem szívesen mutogatom a kislányom nuniját, még ha csak egy 3 hónapos baba is, akkor sem. Lehet, hogy én vagyok dilis (?) de én ezt így gondolom, így azt mondtam inkább ne. Na meg este fél 11-kor szerintem már zavarkodni sem illik ott, ahol pici baba van. Ti mit gondoltok?
2011. dec. 20. 23:08
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
61%
Hogy egy részeg bunkó a párod barátja, ha ezt kéri, de a párod sem 100-as
2011. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Az első felvetésed nekem kicsit fura annak fényében, hogy kevés olyan ismerősöm és rokonom van, akiről ne láttam volna meztelen fürdetős képet, és nem érzem, hogy ez gond lenne. A strandon is szoktak gyerekek szaladgálni meztelenül, nem baj ez, ráérnek még szégyellősködni.

A másodikkel viszont egyetértek, este fél 11 már valóban késő. Viszont gondolom, a párod hívta, szóval erről inkább vele kéne beszélni.

2011. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Fiatal szülők vagyunk, 21 évesek és a Párom is meg a legjobb barátja is elég gyerek és család centrikus. Ráadásul a keresztapa is Ő lesz ... Nem voltak am részegek, össz-vissz 1 sört ittak, mert ha részegek lettek volna azt láttam volna. :) Csak szerintem este fél 11-kor már nem illik zavarkodni, na meg véleményem szerint a fürdetés az a családra tartozik úgymond, más ha egy nő nézi, vagy segédkezik ha kislány babáról van szó, meg más ha egy férfi. SZERINTEM. De azért tettem fel a kérdést mert azt gondoltam én reagáltam túl, hogy rögtön rávágtam, hogy nem ...
2011. dec. 20. 23:17
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem akárhogyan kérne is a férjem,hogy várjam meg a fürdetéssel tuti nem várnák este fél 11-ig.....

Egyébként én se engedtem volna,hogy nézze nah meg férjemre is elég mérges lettem volna,hogy egy szó nélkül megjelenik késő este a haverjával.

2011. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább az idővel volt a problémám ... Az, hogy este fél 11-kor.
2011. dec. 20. 23:18
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, este fél11-kor semmi keresnivalója egy kvázi idegennek nálatok. És szerintem a napirend igen fontos, ezért én nem vártam volna meg a párom, nálunk mindig este fél8-kor volt a fürdetés, akkor is, ha a férjem nem volt otthon.

Ha elvonatkoztatok a késői időponttól, akkor azt mondanám, hogy tudni kéne, ki ez a figura. Úgy értem, ha valami közeli barát, akit jól ismerek, összejárunk, kedvelem és ismerem, akkor nem gond, ha megnézi egy ilyen pici baba fürdetését. De ha csak ritkán látom, nem ismerem, akkor inkább nemet mondok.

2011. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
39%
helyesek a meglátásaid. Mondjuk ha baba sem lenne akkor is gáz piásan akkor beállítani más házára, hacsak nem bulit rendeztek. A fürdetés meg kicsit fura... Ok, nem látott még olyat. Az még talán nem is lenne baj, ha mondjuk délután 6 lenne, és kíváncsiságból bekukkant, hogy hogy zajlik, de logikusan, ha hívod, hogy gyere nézd meg, nem olyan nagy ördöngőség...
2011. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
6. válaszoló vagyok. Bocsi, amikor írtam a választ, akkor még nem jelent meg az, hogy a párod legjobb barátja és ő lesz a keresztapa. Más időpontban megengedném, hogy megnézze a fürdetés, de ilyen későn lehet én is elzavartam volna.
2011. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Szóval a lényeg, hogy meglepett. :) Én mondjuk megmondom őszintén lehet, hogy azért voltam így az egésszel mert annyira nem kedvelem a barátját, sajnos ez van. De mivel a férjem barátja, ezért viselkedem, meg hát normális vagyok vele.
2011. dec. 20. 23:21
 10/57 A kérdező kommentje:
Mondjuk én korábbi időben se nagyon szeretném ... Nem tudom miért. Lehet, hogy a nem kedvelésből adódik. Én mindig úgy voltam vele, hogy ha kisbaba, ha gyermek a nemi szervét azt akkor sem mutogatom. Nem tudom, lehet buta felfogás de én így vagyok vele. Nyilván a rokonoknak nem fogom azt mondani, hogy ne nézzetek ide, de azért annak nem örülnék ha mondjuk amikor a nuniját takarítom a kislányomnak azt valaki bámulná. De hát ahány ház, annyi szokás. :)
2011. dec. 20. 23:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!