Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiam, nem tud...

6 hónapos kisfiam, nem tud aludni, mert tele van a kis orra. Eddig nem volt jele, hogy beteg lenne, csak most észrevettem, hogy furcsán szörcsög. Honnan tudhatom, hogy ez fogzás vagy betegség?

Figyelt kérdés
Kiporszívóztam az orrát. De nem sokkal lett jobb. Honnan tudhatom, hogy ez fogzás vagy betegség? Vigyem orvoshoz holnap? Itt vannak az ünnepek a faluban még ügyelet sincs. Kétségbe vagyok esve.
2011. dec. 22. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogzásnak nem hiszem,hogy sok köze lenne a taknyossághoz...orrspray + porszi... lányom most mászott ki ebből a takonykórból egyébként nem volt se láz,se torokgyulladás meg ilyenek simán csak tele volt az orra pár napig.
2011. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!használj orrcseppet,vagy orrsprayt,várj egy pár percet,és újra porszívózz.ha nem lesz lázas,illetve nem köhög,nem lesz beteg 1-2 npon belül,akkor szerintem csk a fogacskája jön.Mi számtalanszor játszotttuk ezt a lánykámmal.jobbulást
2011. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kedves első!nekünk a doktornénink mondta,hogy mikor jön a fogacska,az egész pofijuk"bedurran",minden váladéktermelés sokkal erősebb lesz.ezt csak megerősíthetem,én abból tudtam,hogy jön a lányom foga,hogy veszettül folyt az orra, nyála,plusz a pisije-kakija nagyon kicsípte a popsiját.
2011. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszt.szval kiporszivoztam,most sokkal jobb,vissza is aludt.ha kohog elviszem holnap a dokihoz,de ha nem kohog akkor ne vigyem?
2011. dec. 22. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 21:07-es...az első vagyok...

Akkor biztos teljesen igazad van és tuti a fogzás miatt lett tele az orra. Én meg nagyon nagyon szerencsés,mert se bedugult orr,se hőemelkedés vagy láz,se hígabb csípősebb széklet nem volt és csak egy nagyon enyhe nyáladzás kíséretébe lett meg lányomnak 20 foga

2011. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!