Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az betegség ha valaki egész...

Az betegség ha valaki egész nap álmos és fáradt? Bármelyik percben el tudnék aludni bármikor.

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Most is ide tudnék borulni a monitorra. Nem lehet téli fáradtság?
2010. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
szerintem ez csak stressz...ha az ember napról napra ugyanazt csinálja belefárad a rutinba...mégha pihen is eleget...menj el kirándulni, vállalj be egy új hobbit, stb...
2010. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
narkolepszia
2010. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennek 1000-féle oka lehet, pl.: nem elég mozgás, túl kevés alvás, túl sok alvás, felületes alvás, koffeinfüggőség és túl sok kávézás miatti mellékvese-kimerültség, túl sok stressz miatti kimerültség, nyomelemhiány és vitaminhiány, unalmas és boldogtalan élet miatti kedvetlenség, vírusos fertőzések utóhatásaként fellépő fáradtság, elégtelen világítás stb. stb.
2010. dec. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek ugyan ez volt a problémája és kiderült, hogy azért, mert évek óta nem aludt végig rendesen egy éjszakát. Nem is tudott róla, de éjszakánként többször leállt a légzése és spontán újraindult. Nem vagy vagy véletlenül túlsúlyos? Náluk elég gyakori ez a probléma.
2010. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, alvás közbeni légzési problémák is okozhatják. A hátadon alszol? aludj az oldaladon, és figyeld az eredményt.
2010. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

unalom. Mit csinál ma egy fiatal: facebook, fizologia szükségletek(evés,alvás,emésztés), zenehallgatás


aktív nagyon

2011. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
többet legyél levegőn sétáltasd meg a kutyusuod vagy macskád vagy varánuszod a lényeg, hogy fontos a mozgás. Egy tanulmány szerint napi 1 km gyors séta megelőzi a szívbetegséget.
2011. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se túl súlyos se unalmas. Dolgozom egyetemre járok német tanfolyamra járok egyedül élek sütök főzök takarítok. Emellett sok zenész ismerősöm van és koncertekre járok ráadásul lakhelyemtől pár száz kilométerre dolgozom és néha még haza is kell menni szüleimhez. Igazából unatkozni nincs is időm....
2011. jan. 2. 04:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!