Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nagyméretű, strapabíró...

Milyen nagyméretű, strapabíró pelenkázótáskát lehet kapni normál áron? Ajánlanátok márkát?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül szeretnék újat!
2011. dec. 22. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco volt, direkt a babakocsihoz vettük.

Nagy és strapabíró, viszont elég nehéz. Pár hónapot használtam csak, azután inkább átváltottam egy régi táskámra, amit még a suliba használtam. Tökéletesen bevált, jó tágas volt, sok zsebbel és ami a legjobb, hogy keresztben is lehet hordani, így mindkét kezem szabad volt :)

Szerintem jobban jársz egy "rendes" női táskával, még anyagilag is.

2011. dec. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy Perre Cardin van, a babaholmiolcson.hu-n vettem két éve, olyan 5000 Ft körül.

Én szeretem, mert igaz, hogy úgy meg lehet pakolni, hogy majd leszakad a vállam (keresztbe is lehet hordani), de vonaton nem kell száz táskát cipelni, még a váltás ruha és a nézegetni való könyvek is beleférnek. Viszont nem lehet jól a babakocsi tolókarjára tenni, mert nincs az a tépőzáras része.

Én egy darabig gondolkodtam, hogy veszek egy kisebbet, hogy a kocsira tudjam tenni.

2011. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, nagyon jó, jól bírja a strapát. Mondjuk újan iszonyatos ára van. Én féláron vettem, mert kiállított darab volt tavaly a Babaexpo-n. De szerintem használtan is lehet venni. Tényleg szuper!

2011. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy "divattáska" a pelenkázótáskám.

Kínaiban 2000ft-ért vettem, kb harcoló német katona nincs benne két gyerekre. És ha épp csak magam megyek el valahová babák nélkül akkor sem kell az én cuccaimat átpakolni(igazolvány, tárca, kulcs telefon) egy másikba, csak felkapom és mehetek(persze bébicuccok nélkül)

2011. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!