Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legcukibb/legmegható...

Mi volt a legcukibb/legmeghatóbb dolog, amit babád csinált az első karácsonyán?

Figyelt kérdés
Én attól hatódtam meg nagyon, ahogy a párom "táncolt" a kislányunkkal valami szép karácsonyi zenére tegnap este...
2011. dec. 25. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Apa ezt nálunk is megcsinálta, de nekem mégsem ez volt a legmeghatóbb. Nyűgös volt már a babánk, a vállára vette, pár percre rá azt vettem észre, hogy a drága édesen alszik, olyan nyugalommal az arcán, mint még soha. Na, ez hatott meg...
2011. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiam igaz 3 évesen egy űres dobozt tett a fa alá és azt mondta hogy tele van puszival amit nekem ad,.
2011. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3 éves a lányom, 7 hós kora óta nagyon ragaszkodik egy elefántos morzsikendőhöz, vele alszik, vele csinál mindent.

Mi már 23-án délután feldíszítettük együtt a fát.

24-én reggel ébredés után odament a lányom a Fánival a karácsonyfához, megölelte őt, és odasúgta neki: Boldog karácsonyt Fáni!

(elkönnyeztem magam,annyira cuki volt)

Bár ez nem az első karácsonya volt, azért remélem nem tekinted off-nak :)

2011. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lassan 11 hos kislanyomnak bontogattuk ki az ajandekokat es mondom neki hogy a sapit meg a salat apa jezuskaja hozta, ramnezett nagy szemekkel, elmondtam neki megegyszer es odament apahoz majd jol odabujt "mintha megkoszonte volna"
2011. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első karácsonyán (11 hónaposan) tette meg az első lépéseit.
2011. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az első 4 lépését önállóan tette meg! :)
2011. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:-) aranyosak a babáitok.

Az is számít, ha nem ez az első karácsonya hanem valamelyik korábbin csinált valami meghatót :-)

2011. dec. 26. 01:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben volt 2 éves a kisfiam. Tavaly Karácsonykor az volt megható, ahogy csodálkozva állt a feldíszített Karácsonyfa előtt, és csak csodálta, nem is érdekelte, hogy van-e valami a fa alatt. Neki a fa volt az igazi ajándék. :) Idén Karácsonykor már örömmel bontogatta az ajándékokat, tépte a csomagolást, felváltva játszott hol ezzel, hol azzal, és miután kibontotta az új szerzeményeket, mondtuk neki, hogy boldog Karácsonyt, picikém! Erre ő odafordult hozzánk, és édesen vigyorogva azt mondta: BÓDOG KAJÁCONYT NEKTEK IS! :))) Nekem már attól boldog volt a Karácsonyom, hogy őt annak láttam. :)
2011. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tavaly még csak 4 hónapos volt, így az ideit írom le.

Kislányomat (is, mint sok gyereket)jobban érdekelt a csomagolás, illetve annak széttépése. :D

Amin igazán jót nevettünk: a karácsonyi asztalon 2 kis kosárka: az egyikben szaloncukor, a másikban gyümölcsök. Az én kislányom nem hazudtolta meg magát, odasétált, majd a szaloncukorra ügyet sem vetve, megmarkolt egy almát, leült a földre, és elkezdett enni! Természetesen az alma héját kivette a szájából (két ujja közé fogva), majd rám nézett: "Annnya, fog...". Oda kellett ülnöm, hogy az alma nem tetsző részét (ld. héj, csutka) a kezembe adhassa!

2011. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

19 hónapos a kislányom tavaly még nem értékelte a karácsonyt. Most este szóltam neki, hogy jöjjön, mert járt a Jézuska , nagyon jött, pedig azt sem tudta szerintem mit beszélek, megállt a fa előtt és csak nézte a csomagokat, aztán lassan csak hozzá nyúlt és ahogy elkezdte bontogatni és örült neki , számomra az volt a legmeghatóbb.

A legcukibb az volt, hogy elővettem a díszeket és ő rögtön megfogott egyet és vitte a fához, hogy felakassza, nem tudom honnan vette, talán valamelyik meséből.

2011. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!