Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyermekes anyukák! Ha nem...

Többgyermekes anyukák! Ha nem szeretném az első perctől fogva egy szobába tenni (alvás idejére) a születendő lánykámat a 3 éves kisfiammal, megfelelő a picinek a puha falú mózeskosár a napközbeni és éjszakai alváshoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom megoldani a kiságy más helyiségbe való átvitelét, viszont sajnos nincs 25 ezer forintom egy fonott mózeskosárra vagy bölcsőre.
2011. dec. 22. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
De hová akarod a mózest tenni? Ha nincs más megoldás, és a ti ágyatokba, akkor egy ideig jó, de szerintem próbálj valami mást kitalálni. Esetleg a fiad alhatna egy ideig nálatok és kiságyban külön a baba?
2011. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is úgy csináltuk, kb. 2 hónapig. Bár nappal néha a kiságyba vittem aludni, hogy szokja azt is, de éjjel mellettünk aludt a babakocsi mózeskosarában ( [link]

Ennek az lett a vége, hogy a nagyobbik fiam, aki akkor volt 3 éves és már jó ideje teljesen önállóan és külön aludt tőlünk, végül ő is mellettünk kötött ki minden éjjel :)

Az a mázli, hogy nincs ágyunk, csak egy matrac van a földön, így a fal melletti kis zugba leterítettünk egy csomó vastag plédet és ott ágyaztunk meg neki :))


Esetleg az utazóágy lehetne még megoldás, ha van. Mi 6000-ért vettük a Jysk-ben.

2011. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző link nem jó, talán majd ez: [link]
2011. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utazóágyunk van, csak az a gond, hogy nem tudom hova rakni, mert nincs helyem a lakásban, azért gondoltam a mózeskosárra.
2011. dec. 22. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!