Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok ma? (dec.26)

Mit csináltok ma? (dec.26)

Figyelt kérdés
és boldog karit :)
2011. dec. 26. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont most próbáltam letenni aludni a lányomat, de nem jött össze, így most játszik csendben a szobájában az ajándékba kapott játékokkal.Csak annyit hallok, hogy röpködnek a kockák.

Apánál arról szól a kari, hogy alszik nagyokat míg én a gyerekkel bíbelődöm.Délután elvileg jönnek apósomék, bár nem sok kedvem van hozzá, inkább én is pihennék.

Azthiszem megnézek (vagy megnézünk) ma 1-2 filmet

és pihenünk.

Ilyenkor mindig a szüleimnél szoktunk lenni (300 km-re), de idén nem fért bele a költségvetésbe így maradt mindenki otthon, így mi is.Hát elég unalmas:)

Délután rántott halat készítek és játszunk a lányunkkal:)

A két ünnep között pedig tortát sütök, mert a lányom elsején 1 éves lesz:)

2011. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
punnyadok,mert reggel jöttem haza melóból.a fiam az apjával játszik(2 éves),néha ugrál egy kicsit rajtam.alig várom,hogy dél legyen és le tudjak feküdni aludni
2011. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megyünk ebédre anyósékhoz, de előtte aludnia kéne 9,5 hós lányomnak, ami nem akar összejönni. Most éppen Apa altatja, de inkább ő maga alszik, lánykám játszik. Addig nem indulunk, amíg nem aludt. Ott ebéd, aztán megyünk a nagymamámhoz, dédihez, ott is enni kell :(( Aztán este haza. Nem sokat pihenünk ma sem.
2011. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Délelőtt apa volt a 10 hós lánykánkkal sétálni, addig én összeszedtem a lakást. Utána picur evett és most alszik, apa tévézik és közben szundikál én meg netezek. Ha felkel picur akkor eszünk és megyünk nővéremékhez. Ott játszanak kicsit a gyerekek, beszélgetünk, estére hazajövünk. Evés, fürdés, picur alszik, mi meg apával megnézünk egy filmet.
2011. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

délelött nem csináltunk semmit,kaja volt tegnapról.fiam (2 éves)épp az elöbb aludt el.a férjem az egyik ismerősünkhöz ment át nemrég,mert segíteni kell a gépet összerakni.én meg most csak vagyok.filmet nézek,szaloncukrot nassolok és itt vagyok a gép elött.fél 4 körül megyünk rokonokhoz családi összeröffenésre,melyet nagyon várok már(ilyenkor találkozunk a messze élő rokonokkal).majd este jövünk csak meg.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!!

2011. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A dokim azt mondta múlthét szerdán, hogy másfél-két hét és meglesz a kislányom. :) Így hát rá vagyok zoomolva a szugerálásra. :D Beszélgetek vele, hogy jó lenne kibújni a babaházból. :)
2011. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Voltunk anyukámnál, és nem sokára meglátogatjuk sógornőmet és a 3 hónapos kislányát a kórházban, mert sajnos pont dec. 24-én bekerült a kicsi kórházba.
2011. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Délelőtt főztem az ünnepi menüt. Aztán leültünk egy asztalhoz ebédelni. Utána altatás. Most ép alszik mind a három. Én netezek, Apa Xbox-ozik. 4-re jönnek az egyik gyerekem keresztszülei, úgyhogy nemsokára állok neki rendezkedni. Ők maradnak fürdetésig. Utána vacsoráztatás, fektetés. Este még nézünk egy picit tévét és alvás.
2011. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Délelött a 19 hós fiúnkkal játszottunk a karira kapott játékokkal illetve elmentünk a sétálni a közelünkbe lévő Holt_Tiszát néztük meg,hogy befagyott-e már!majd hazajöttünk ebédeltünk(szerencsére nem kellett főznöm mert van nagyon sok kaja)majd a fiúnk elaludt mi meg Apával összebújtunk,neteztünk,tv-tünk!Felkelt a fiúnk és mentünk apukámékhoz!Ott nagy családi banzájn volt sok rokonnal sok játékkal majd ott meg is hívtak minket vacsira és utánna jöttünk csak haza!Én lefürdettem a fiam aki be is ájult! Apa meg átment a szomszédhoz mert ma van a névnapja és isznak a saját készítésű borunkból!Én meg most itt netezek,tv-zek!

Holnap jönnek babás ismerősök megy majd megint a nagy játszás,holnapután meg a fiúnk keresztszülei jönnek akkor is lesz nagy csinnadratta!De imádom mikor a fiamat boldognak látom a nagy túlpörgéstől!Szóval nem unatkozunk!

2011. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!