Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor -hány hónaposan- aludt...

Mikor -hány hónaposan- aludt először babád a mamájánál? Hogy érezte magát?

Figyelt kérdés

2011. dec. 26. 11:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%

4 hónaposan volt az, hogy azt mondtam apának, hogy most szépen vesszük a cuccunkat és kettesben töltünk valahol 1 hétvégét, mert már nagyon ki voltam.Elég sírós volt a babám (kinőtte), és úgy éreztem kell egy kis levegő!Apukámék jöttek át hozzánk akkor és 2 napig voltak a lányommal, és semmi baj nem volt.Én kikapcsolódtam apával, a nagyszülők pedig babáztak!Mindenki jól járt! :)

Igaz nem elvittük, de tudom azzal sem lett volna baj.Azóta már többször volt, hogy elvitték (nem mindig a nagyszülők) és semmi baj nincs vele!

11 hónapos múlt.

2011. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%

3 hónapos korától voltak rendszeresen anyósomékra bízva, de úgy, hogy ő jött át és aludt nálunk, így a környezet végülis nem változott.


A nagyok 1 évesek, a kicsi fél éves volt, mikor először a nagyinál aludtak.


Igazából örülök, mert nagyon összeszoktak, és később sem volt belőle probléma, ha a nagyiéknál kellett lenni hosszabb-rövidebb időre.

2011. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%

Az én kislányom pont ma fog először ott aludni a nagyinál, mert nálunk lesz a szilveszteri parti, és most lesz az ott alvás főpróbája.

Olyan volt már, hogy átjött anya, és ő fektette le a lányom, de mi is hazajöttünk olyan 11 óra fele, és éjjel már itthon voltunk.

Szóval nálunk ma lesz a nagy éjszaka, januárban lesz 2 éves a kicsi.

2011. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


Kisfiam (22 hónapos) tegnap aludt ott a szüleimnél, de sajnos nem jól sikerült.

2011. dec. 26. 12:59
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

HÁt én nem vagyok az az ott altatós anyuka, magunknak szültem a kicsiket és szerintem pár hónaposan még az anyja mellett a helye a babának éjjel, de mindenki másképp gondolja. A lányom 2,5 évesen aludt egy éjjelt a mamánál, nem volt gond. Azóta nem kellett, így nem volt ilyen alkalom.

Kicsik még nem aludtak máshol, illetve nappal tegnapelőtt anyuéknál az egyik elaludt, másik csak mikor én is ott voltam már. Ők 16 hósak.

Jól érzik magukat amúgy a nagyszülőknél, a lányomnak most olyan heppje van, hogy mindenhonnan haza akar jönni, de szó szerint minden honnan. Majd túllendül rajta. Fiúk nagyon kötődnek hozzám, nem járunk bulizni, így marad hogy néha nappal szököm meg kicsit, de azt is ritkán.

2011. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, miért mi történt? Nagyon sírt? Hazahozták? Vagy messze laknak? Talán előbb aludj ott vele, hátha az segít. ?
2011. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Gyönyörűen elaludt, majd 23 óra körül felriadt és nem lehetett megvigasztalni szegénykét.


Elrohantunk-készenlétben voltunk- és ott aludtunk.


A héten 2X ott fogunk együtt aludni, majd újra próbálkozunk.

2011. dec. 26. 13:38
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
A fiamat tudatosan arra szoktattam, hogy megszokja a mamáékat. Ő másfél hónaposan már ott aludt. Most másfél éves, és hetente-kéthetente egyszer ott alszik. Semmi gond nincs vele.
2011. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

én meglepődtem a válaszokon, hogy ilyen korán már a mamánál aludnak a babák :) főleg azon lepődtem meg, ha valaki csak 2-2,5 évesen hagyta ott a kicsijét akkor jól lepontozták. nem is értem miért, enyém is 2 évesen aludt először a mamánál, 1 éves kora előtt szopizott aztán meg anyás volt, szeparációs szorongás meg stb., mindig volt valami ami miatt úgy éreztem még nincs itt az ideje :)

de akkor gondolom velünk van a baj, igaz én nem éreztem soha, hogy kell nélküle egy hétvége, mamánál csak azért alszik néha mert a mama nagyon szeretné, nem pedig mi :D de nekünk így a jó :)

2011. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
az enyém még sosem aludt ott. Nem akarták. Először azt mondták, hogy kicsi, utána azt, hogy még nem szobatiszta, most, hogy 3,5 éves, az a kifogás, hogy válogatós az ételben.
2011. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!